Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Якщо Ви бажаєте приїхати у Львів і за кілька годин відчути себе його багаторічним мешканцем, то Вам на екскурсію до Надії. Наш екскурсовод познайомить Вас з історією, культурою, традиціями, побутом жителів цього древнього міста.
Уродженка Львова, закохана у своє місто, Надія змусить Вас полюбити навіть кожен посірілий камінчик львівського бруку. Вона розповість цікаві історії та легенди, які ховаються у старих львівських стінах, зацікавить не лише карколомним екскурсійним сюжетом, але й додасть справжнього львівського гумору у Вашу маленьку подорож Львовом. Родзинкою проведення її екскурсій є львівська гвара. Надія запросить своїх «туристок – коліжанок посидіти на бамбетлі за філіжанкою запашної кавуськи…». Кожна екскурсія для неї – це новий сценарій, який Надія розробляє у своїй уяві, щойно познайомившись з екскурсантом.
Надія вважає, що екскурсія - це не монолог екскурсовода – це діалог екскурсовода з туристом. Тому часті запитання від туристів, обговорення з ними тієї чи іншої інформації спонукають екскурсовода ще раз зануритися в історичні джерела, відкривати для себе все нові і нові цікаві факти з історії рідного краю, а потім знову ділитися ними зі своїми туристами.
Філолог за освітою, з 25-літнім педагогічним стажем, Надія на своїх екскурсіях може задовольнити навіть найвибагливішого туриста: подискутувати з дорослим чи пофантазувати з першокласником. ЇЇ екскурсії цікаві, насичені, змістовні, наповнені почуттям патріотизму та любові до рідного краю.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Найкращим другом та порадником під час Вашого перебування у нашому краї буде екскурсовод Олена. Невтомна, життєрадісна, енергійна, Олена вміє знайти приятеля як в особі досвідченого туриста, так і в дитині 6-ти літнього віку.
Маючи великий досвід педагогічної роботи, Олена намагається зробити кожну екскурсію, проведену для дітей, насиченою, веселою, цікавою. Вона використовує різні елементи діалогу, анімаційні ігри. По ходу розповіді Олена ставить запитання на перевірку уважності, загадує загадки, проводять аналогії доступні та зрозумілі дітям. Вона вміє часто неслухняну та неспокійну дитячу аудиторію перетворити на дуже зацікавлених і вдячних слухачів.
Олена щаслива, що мешкає в одному з найкрасивіших міст України. Вона запросить Вас поринути у незабутню казку Львова. Цікаві розповіді і багато позитивних емоцій – усе це подарує Вам на своїх екскурсіях. Будучи хореографом за освітою, Олена цікавиться мистецтвом, культурою та історією рідного краю. Робота екскурсоводом подобається їй ще й тому, що спонукає до постійного навчання та самовдосконалення. Набутими знаннями та досвідом Олена залюбки ділиться зі своїми колегами та туристами.
Олена завжди рада відкривати для туриста цікавинки з життя Західної України, зокрема, замків в Олеську, Золочеві та Підгірцях. Ніколи не відмовить своєму гостю у подорожі до Поділля чи Волині, які манять своїми краєвидами і пам’ятками архітектури. А також залюбки втече з Вами до мальовничих Карпат і Закарпаття, які є улюбленими напрямками її туристичної діяльності. Міста Ужгород, Мукачево, Берегово, Хуст, Виноградів, термальні басейни, страусині, буйволині та оленячі ферми, дегустація закарпатських вин, сирів та меду тощо – це те, що назавжди залишиться у Вашій пам’яті та змусить Вас повернутися сюди знову.
Олена відкрита для спілкування українською та російською мовами.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Весела, невтомна, життєрадісна, Ірина заряджає позитивом та чудовим настроєм усіх, хто любить мандрувати. Вона щаслива, що народилася у Львові. Це казкове, таємниче та містичне місто завжди манило до себе велику кількість подорожуючих. Спілкуючись з туристами, Ірина здобуває в їх особі однодумців та справжніх друзів.
Маючи музичну освіту та 25-літній педагогічний стаж, екскурсовод намагається особливо зацікавити подорожами молодше покоління українців. Її екскурсії пізнавальні, цікаві та водночас веселі. Ірина не дасть сумувати і під час тривалих виїзних турів Україною. Конкурси, розважальні ігри, квести, і все це під музичний супровід, зроблять подорож насиченою та незабутньою.
Проводячи екскурсії українською та російською мовами, Ірина бере до свого гурту всіх охочих, хто любить мандри, нові знайомства та захоплюючі історії. Екскурсовод затягне Вас у вихор цікавих подій, пов’язаних зі Львовом та околицями, мальовничими Карпатами та Закарпаттям, замками Поділля та Буковини, а також печерами Тернопільщини тощо. Наш гід залюбки стане улюбленим казкарем-мандрівником для найменшої аудиторії слухачів, а також цікавим та інтерактивним екскурсоводом для дорослих гостей нашого міста.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Екскурсовод Галина перетворить будь-яку екскурсію на яскраву легенду чи казку. Вона вміє зацікавити туристів з першого слова, і навіть сухі факти переповість з позитивним настроєм.
Любов до мандрів – це хобі Галини ще з раннього дитинства. Бажання відкривати нові, раніше незвідані місця, а також бажання познайомитись з цікавими людьми, від яких почути раніше нечувані історії – ось те, що приносить їй справжнє задоволення під час постійних подорожей.
Будучи істориком за освітою та мандрівником за покликанням, Галина прагне своїми враженнями та набутими знаннями ділитися з іншими. Екскурсійну діяльність розпочинала з організації та проведення туристичних походів по горах для школярів, адже останніх 15 років поєднує туризм з роботою педагога.
Галина вважає, що найбільшим її везінням було народитися і жити в місті Львові. Це місто манить, дивує, надихає… Передати свої почуття захоплення містом та любов до рідного Львова – таким вона бачить головне завдання своєї туристичної діяльності.
Щоб зацікавити туристів, зробити їх подорож незабутньою, екскурсовод вигадує нові форми проведення екскурсій: квести, велотури, екстримтури тощо. А найкращою подякою за проведену екскурсію вважає хороший настрій туристів, найяскравіші спогади, їх закоханість у це місто, цей край та прагнення повернутися сюди знову і знову.
Екскурсії Галина проводить українською та російською мовами. Особливо любить водити туристів вузькими вуличками, двориками, дахами та підземеллями рідного міста. А якщо Ви бажаєте відчути трохи драйву – то Вам у Карпати, «де гірські потоки-ріки», де «широкі полонини» і де природа надихне Вас на нові подорожі.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.