Як вибрати туристичний намет?

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Кожен турист, що полюбляє подорожувати по дикій природі, замислювався над питанням вибору комфортного намету. Умови нічного відпочинку залежать від правильності прийнятого рішення. Адже будь-яка неврахована деталь може зіпсувати захоплюючу поїздку.

Підібрати оптимальний варіант і купити намет пропонують інтернет-магазини, що спеціалізуються на туристичному спорядженні. Так що ж потрібно знати перед покупкою?

Основні різновиди наметів

  • Любителям відпочинку великою компанією в обладнаних місцях з автопарковкою чудово підійде кемпінговий намет. Він відрізняється підвищеною комфортабельністю, великим розміром, а також наявністю кількох спальних відділень та тамбура. В деяких варіантах можуть бути кілька входів. Переваги: велика місткість і високий рівень комфорту. Недоліки: мінімальний прогрів і досить велика вага.
  • Найбільшою популярністю користуються туристичні намети. Для туристів-любителів, які планують легкі піші походи або кемпінговий відпочинок, підійдуть бюджетні варіанти цієї категорії. Моделі з продуманою конструкцією зроблять більш комфортним відпочинок у горах. Переваги: мала вага, компактність, доступність. Недоліки: відсутність тамбура і вікон, водопроникність.
  • Остання категорія — намети для екстремального туризму. Вони призначені для подорожей в несприятливих умовах дикої місцевості. Переваги: мінімальна вага, велика міцність і вітростійкість. Недоліки: мінімальний рівень комфорту.

Критерії вибору

  • Місткість є одним з основних критеріїв. Зазвичай виробники вказують цей параметр на упаковці. Але для людей з ростом вище середнього варто звернути увагу на значення довжини і ширини моделі.
  • Кількість шарів. Цей параметр вказує на особливість конструкції. Популярні двошарові моделі складаються з тенту, під яким встановлюється спальне відділення з сіткового матеріалу. Така конструкція забезпечує вільну циркуляцію повітря, а також можливість використання тенту для зберігання речей.
  • Водонепроникність. Для походів і тривалого відпочинку на природі варто вибирати моделі з показником вище 3000 мм вод. ст.
  • Матеріал каркаса. Найчастіше використовуються скловолокно і дюралюміній. Показники міцності у дюралюмінію більші.

Вибравши комфортабельний намет, не забудьте придбати і інше туристичне спорядження. Перед тим як відправитися на відпочинок обов'язково зберіть намет у домашніх умовах, обробіть шви водовідштовхувальним аерозолем.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.