«Тунель кохання, замок у Дубно, Тараканів форт» (1 день)

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якщо Вам властиве почуття романтики, якщо Ви шукаєте розмаїття та краси у стосунках, а також хочете чудово відпочити в свій вихідний день та відкрити для себе нові місця на карті України, Вам з нами в тур «Тунель кохання, замок у Дубно, Тараканів форт».
На перший погляд Тунель кохання - це диво, створене самою природою, однак насправді – це наслідок техногенного впливу поїзда.

Через тунель проходить вузькоколійна залізниця, яка з’єднує села Клевань та Оржів. Рухаючись по колії та збиваючи зарості дерев і кущів, поїзд утворює щільний коридор у формі арки. До 2017 року аналогів такого дива не було у світі. Після зйомок японськими кінематографістами романтичної драми «Клевань: Тунель Кохання», прем’єра якого відбулася поблизу міста Хефей в Китаї, тут було відкрито "китайський аналог" тунелю. Згідно з повір’ям, якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов’язково збудеться. А не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки, неможливо. Тут все здається якимось чарівним…
Контрастом для учасників екскурсії буде подорож до одного з найстаріших замків України – Дубненського замку – овіяного легендами та атмосферою середньовіччя. Збудований в XVI ст. на замовлення князів Острозьких, замок є наймогутнішою твердинею на Рівненщині, адже за період свого існування він жодного разу не був взятий штурмом. Кажуть, що врятували його 73 гармати та численні затоки річки Ікви. Пройшовшись кімнатами житлового палацу, ви будете вражені незліченними багатствами, привезеними сюди власниками у вигляді трофеїв. А про відвагу княжни Беати Донської Вам нагадає одна з веж бастіонів, до решітки якої чіпляють стрічки на щастя закохані пари. У цьому замку донині вирує невидима сила попередніх поколінь і таких захоплюючих пристрастей.
Гостринки ж даному туру додасть відвідування Тараканівського форту. Оборонна фортеця, збудована ще за імперських часів, пережила дві світові війни, і досі вражає відвідувачів своїми велетенськими розмірами. Ви матимете змогу на трьох надземних і  на трьох підземних рівнях оглянути житлові приміщення, склади боєприпасів, пекарню, церкву, а справжні сміливці пройдуться таємничими підземеллями, завітають до кімнати тортур і, можливо, зустрінуть по дорозі ката.
Поєднання романтики та гострих відчуттів у даному турі, зробить Вашу подорож незабутньою і Вам захочеться вирушати в мандри знову і знову.  

План туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Тараканів (огляд форту та обід) – Дубно (екскурсія по замку) –Клевань (фотографування в тунелі кохання) – Львів (повернення о 22:30).
Вартість: 445 грн. з особи.

У вартість ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
 • страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:

 • харчування,
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Знижки для дітей:

 • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
 • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • Тараканівський форт: загальний — 20 грн./особа;
 • Дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн., студентський, учнівський – 6 грн.;
 • Тунель кохання: загальний — 5 грн./особа.

Харчування: відбувається у с. Тараканів, кафе "Гостинна піч". Меню: салат домашній (капуста, огірки, помідори), борщ червоний, картопля печена дольками, куряча відбивна, хліб, чай. Вартість 85 грн./особа.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

 • 0679398677,  0638520767 – Анна
 • 0679957128 - Володимир

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.