Фортеця Тустань і водоспад Кам’янка

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якщо Вам набрид шум автомобілів, Ви втомились від міської метушні та хочете одночасно відпочити, щось дізнатися нового і провести день з користю, запрошуємо в цікаву мандрівку країною гір, річок  та мальовничих пейзажів. Так, Ви не помилились – це Карпати – дивовижний край, який надихав художників, поетів, композиторів на творчість.

О краю мій, Підгір’я ти прекрасне,
Як я люблю, як я люблю тебе!

Так, з любов’ю про рідні Карпати писав Іван Франко, мандруючи горами, які чарували, зцілювали, надихали…  Ви теж митимете змогу побувати в тому місці, яке не раз відвідував Великий Каменяр - в скелястому заповіднику «Тустань», почути цікаві легенди та оповіді, які приховують уже впродовж віків кам’яні велетні. Саме в селі Урич, що на Сколівщина, знаходиться одне з семи чудес України, пам’ятка природи та археології - високі скелі - які здіймаються на висоту до 50 метрів. За свою багатовікову історію вони виконували роль і язичницького капища, і прикордонної фортеці, і митного пункту. Завдяки збереженим і дослідженим заглибинам в скелях, куди вставлялись дерев’яні конструкції, цю 5-ти поверхову фортецю, яка обороняла кордони Давньої Русі, можна відтворити на 90%.
Ознайомившись з історією будівництва фортеці в місцевому музеї, Ви пройдетесь місцями бойової слави давньоруських захисників та підніметесь в дитинець цієї оборонної твердині, звідки відкриються чудові краєвиди карпатських гір. А при спуску з фортеці,  не забудьте зупинитись біля джерела зі срібною цілющою водою, якою лікував запалення очей Іван Франко. Дерев’яні споруди на великій галявині Вам розкажуть про проведення щорічного фестивалю середньовічної культури «ТуСтань»
Отримавши море вражень та накупивши повно сувенірів на згадку (не забудьте про карпатський чай), повертаємось до автобуса. Та на цьому наша екскурсія не закінчується…
А далі Вас чекає об’єкт Національного парку «Сколівські Бескиди» красивий 7-ми метровий водоспад на річці Кам’янка, яка, протікає у мальовничій каньйоноподібній долині з урвистими скелястими берегами. Водоспад утворився в проломі гірського хребта і вода спадає з висоти великих скель. Якщо ж у Вас є сили трішки піднятися вгору, то матимете змогу олянути Мертве озеро Карпат - озеро-болото “Журавлине” та почути містичні історії про нього. А якщо Ви втомились, рекомендуємо набратися сил з джерела «Жива вода», яка за своїм сірководневим складом подібна на трускавецьку «Нафтусю».
Отож, після нашої екскурсії, ви  захочете повертатися  сюди  знову і знову та милуватися  природою карпатських гір,  дихати  неймовірно чистим повітрям і смакувати кришталево чисту воду з джерел цього неймовірного краю який зветься Карпатами.    

План туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Урич (огляд музею і наскельної фортеці) – Коростів (обід) – Волосянка “Захар Беркут” (підйом на гору Високий верх канатно-крісельною дорогою) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Львів (повернення о 22:00).

Вартість: 395 грн. з особи.

Знижки для дітей:

 • дітям до 6років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
 • дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

У вартість ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
 • страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:

 • харчування,
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • підйом канатно-крісельною дорогою “Захар Беркут” на г. Високий Верх: загальний – 200 грн./особа, діти до 12р. – 150 грн./особа, діти до 5р. – безкоштовно;
 • водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., школярі – 5 грн.;
 • вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «Історія Тустані»: загальний - 60 грн., студенти, школярі, пенсіонери - 30 грн.

Харчування: обід відбудеться в кафе “ОК” в с. Коростів. Кожен приватно вибирає собі страви і розраховується.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

 • 0679398677,  0638520767 – Анна
 • 0679957128 - Володимир


   

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.