Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якщо Ви бажаєте приїхати у Львів і за кілька годин відчути себе його багаторічним мешканцем, то Вам на екскурсію до Надії. Наш екскурсовод познайомить Вас з історією, культурою, традиціями, побутом жителів цього древнього міста.
Уродженка Львова, закохана у своє місто, Надія змусить Вас полюбити навіть кожен посірілий камінчик львівського бруку. Вона розповість цікаві історії та легенди, які ховаються у старих львівських стінах, зацікавить не лише карколомним екскурсійним сюжетом, але й додасть справжнього львівського гумору у Вашу маленьку подорож Львовом. Родзинкою проведення її екскурсій є львівська гвара. Надія запросить своїх «туристок – коліжанок посидіти на бамбетлі за філіжанкою запашної кавуськи…». Кожна екскурсія для неї – це новий сценарій, який Надія розробляє у своїй уяві, щойно познайомившись з екскурсантом.
Надія вважає, що екскурсія - це не монолог екскурсовода – це діалог екскурсовода з туристом. Тому часті запитання від туристів, обговорення з ними тієї чи іншої інформації спонукають екскурсовода ще раз зануритися в історичні джерела, відкривати для себе все нові і нові цікаві факти з історії рідного краю, а потім знову ділитися ними зі своїми туристами.
Філолог за освітою, з 25-літнім педагогічним стажем, Надія на своїх екскурсіях може задовольнити навіть найвибагливішого туриста: подискутувати з дорослим чи пофантазувати з першокласником. ЇЇ екскурсії цікаві, насичені, змістовні, наповнені почуттям патріотизму та любові до рідного краю.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.