автобусні екскурсії Львовом

Автобусна оглядова екскурсія Львовом

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якщо Ви приїхали на екскурсію до Львова, не варто обмежуватись лише пішохідною прогулянкою древніми вуличками, адже, поза межами середмістя є ще так багато цікавого.

Ця екскурсія для тих, хто натомився від галасливої площі Ринок, не любить багато ходити, боїться промокнути під львівським дощем, однак, бажає дізнатись щось нове та незвідане.
Під час оглядової екскурсії Ви почуєте найцікавіші історії та легенди про славне місто Львів, а також з вікна автобуса зможете помилуватися старовинними храмами, розкішними палацами та парками міста. Для детальнішого знайомства зі Львовом, на маршруті заплановано три зупинки.

  • Оглянути панораму міста з висоти пташиного польоту Ви зможете піднявшись на гору Високий Замок. Саму твердиню там годі шукати, але перед Вами відкривається все місто, як на долоні, а чудовий парк та залишки оборонних стін замку зроблять підйом  цікавим та незабутнім.
  • З висоти — у Царство Мертвих. Личаківське кладовище, попри дещо упереджену думку, вважають найдивовижнішим у Східній Європі. Це підтверджує і той факт, що ще в середині XVIII століття закохані пари призначали тут побачення та прогулювалися красивими алеями поміж пам’ятників та гробівців. Його називають “личаківським некрополем” або “львівським Вавелем”. Це “музей під відкритим небом”, де зібрана найкраща сакральна скульптура Львова. На цвинтарі нараховується понад 300 тис. поховань. Серед них захоронення видатних політичних діячів, письменників, скульпторів, музикантів, артистів тощо. Тут поховані: Іван Франко, Маркіян Шашкевич,  Соломія  Крушельницька, Сергій Кузьмінський, Володимир Івасюк і ще багатьох інших.
  • І на завершення екскурсії – один з найдавніших і найгарніших храмів міста – Собор Святого Юра - святиня, яка здалеку привертає увагу позолотою куполів, а зблизька вражає розкішшю барокового оздоблення та динамічністю скульптур, серед яких є роботи “українського Мікеланджело” Йогана Георга Пінзеля. Тут зберігаються такі реліквії як ікона Теребовлянської Матері Божої XVII ст., копія Туринської Плащаниці та, подібно до Софії Київської (що є одним з чудес України і усипальницею Ярослава Мудрого),  в крипті собору покоїться прах галицького князя Ярослава Осмомисла.

Отже, за ці три години екскурсії Ви відчуєте, як тісно переплетені історія та сучасність, факти та легенди та здійсните декілька своїх мрій. Львів надихає і закохує у себе кожного гостя.

ВАРТІСТЬ:  150 грн. з особи (у складі збірної групи)
ТРИВАЛІСТЬ: 3 години.
ВХІДНІ КВИТКИ: Личаківський цвинтар - 50 грн./дорослі, 30 грн./студенти, 20 грн./діти до 14 років.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • 0679398677 – Анна
  • 0679957128 - Володимир

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.