екскурсії по Львову

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Світ не без чудес… Щоб переконатися в тому, необхідно відвідати Львів. І хоча у місті є безліч безцінних пам’яток, сім з цих об’єктів у певній мірі можна назвати унікальними, якщо не у загальноєвропейському вимірі, то принаймні у масштабі національному чи регіональному.

екскурсії Львовом

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Якщо Ви бажаєте відчути себе справжнім аристократом, побувати в пишних інтер’єрах, де жили, відпочивали та розважались знатні львівяни, зрозуміти смаки та вподобання мешканців нашого міста – Вам на екскурсію «Львів за бабці Австрії».

прогулянки Львовом

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

У Стародавньому Єгипті говорили: "Не знаєш пива - не вмієш радіти». Наша мета – приносити радість людям. Завітавши на екскурсію «Пивним Львовом», Ви отримаєте море незабутніх вражень та від душі порадієте.

мандрівки Львовом

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Скільки б разів Ви не поверталися до Львова, це місто ніколи не перестає дивувати… Важко уявити,  що Львів може ховати свої таємниці не лише в вузьких вуличках, сквериках чи будинках, а навіть і глибоко під бруківкою.

мандруйте по Львову

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Якщо Ви  вперше приїхали до Львова і бажаєте відчути подих цього середньовічного міста, завітайте на екскурсію «Вуличками древнього Львова». Невеличка ділянка, площею 600х600 метрів, фактично і була містом до кінця XVІІІ століття.

Мандруйте Львовом з Калиною-тур

Якщо в душі грає музика романтики, ви втомилися від сірих буднів, і вирішили помандрувати Україною, вам треба відвідати Львів. Немає людей, які побувавши в цьому дивовижному місті поверталися звідти байдужими, найчастіше вони приїжджають закохані у місто Лева. Короткі екскурсії по Львову від Калини-тур дадуть вам можливість всього за кілька годин дізнатися про місто все найцікавіше.

Середньовічні старовинні будинки, величні храми, традиції, що зберігаються століттями, створюють враження, що Ви потрапили в казку. З'являється відчуття, що час тут зупинився. Відвідавши стару частину міста можна впевнено сказати, що серце Львова тепер належить вам, а ваші серця - назавжди залишаться у ньому!

В середині ХIV століття за всіма законами планування середньовічних міст будується новий укріплений центр міста. За формою він нагадує трапецію. Навколо нього зводять оборонну стіну. У центрі міста облаштовують Площу Ринок - центр громадського та торгового життя міста. Архітектура будинків на площі Ринок зберегла свій вигляд без змін до сьогодні. Чарівною архітектурою міста Львів можна насолодитися під час оглядової екскурсії по старовинній частині міста.

Отже - вперед за новими враженнями! Кожний турист повинен хоча би раз у житті відвідати Львів, побродити його вуличками, покуштувати дивовижної львівської кави, відчути незабутню атмосферу старовинного середньовічного міста. Немає на світі такого куточка, який ввібрав в себе численні традиції різних культур і при цьому зберіг власний, неповторний, незрівнянний ні з чим образ.

Приїхавши сюди на день - вам захочеться залишитися на тиждень, приїхавши на тиждень - ви захочете залишитися на рік, а можливо і назавжди. Але напевно - ви невдовзі повернетеся до Львова ще, оскільки він неповторний.

Ну і звичайно, як же побувавши в Львові не сфотографуватися з візитною карткою Львова, могутніми левами. Кожна людина, яка приїхала до Львова зможе знайти відпочинок для душі, адже в місті знаходяться чисельні пам'ятки середньовічної архітектури, а захоплююча історія його теж не дасть вам нудьгувати на різних екскурсіях, або прогулянках.

Допоможуть вам ознайомитися з містом Лева екскурсоводи нашої агенції!

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.