Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Найкращим другом та порадником під час Вашого перебування у нашому краї буде екскурсовод Олена. Невтомна, життєрадісна, енергійна, Олена вміє знайти приятеля як в особі досвідченого туриста, так і в дитині 6-ти літнього віку.
Маючи великий досвід педагогічної роботи, Олена намагається зробити кожну екскурсію, проведену для дітей, насиченою, веселою, цікавою. Вона використовує різні елементи діалогу, анімаційні ігри. По ходу розповіді Олена ставить запитання на перевірку уважності, загадує загадки, проводять аналогії доступні та зрозумілі дітям. Вона вміє часто неслухняну та неспокійну дитячу аудиторію перетворити на дуже зацікавлених і вдячних слухачів.
Олена щаслива, що мешкає в одному з найкрасивіших міст України. Вона запросить Вас поринути у незабутню казку Львова. Цікаві розповіді і багато позитивних емоцій – усе це подарує Вам на своїх екскурсіях. Будучи хореографом за освітою, Олена цікавиться мистецтвом, культурою та історією рідного краю. Робота екскурсоводом подобається їй ще й тому, що спонукає до постійного навчання та самовдосконалення. Набутими знаннями та досвідом Олена залюбки ділиться зі своїми колегами та туристами.
Олена завжди рада відкривати для туриста цікавинки з життя Західної України, зокрема, замків в Олеську, Золочеві та Підгірцях. Ніколи не відмовить своєму гостю у подорожі до Поділля чи Волині, які манять своїми краєвидами і пам’ятками архітектури. А також залюбки втече з Вами до мальовничих Карпат і Закарпаття, які є улюбленими напрямками її туристичної діяльності. Міста Ужгород, Мукачево, Берегово, Хуст, Виноградів, термальні басейни, страусині, буйволині та оленячі ферми, дегустація закарпатських вин, сирів та меду тощо – це те, що назавжди залишиться у Вашій пам’яті та змусить Вас повернутися сюди знову.
Олена відкрита для спілкування українською та російською мовами.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.