Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Екскурсовод Галина перетворить будь-яку екскурсію на яскраву легенду чи казку. Вона вміє зацікавити туристів з першого слова, і навіть сухі факти переповість з позитивним настроєм.
Любов до мандрів – це хобі Галини ще з раннього дитинства. Бажання відкривати нові, раніше незвідані місця, а також бажання познайомитись з цікавими людьми, від яких почути раніше нечувані історії – ось те, що приносить їй справжнє задоволення під час постійних подорожей.
Будучи істориком за освітою та мандрівником за покликанням, Галина прагне своїми враженнями та набутими знаннями ділитися з іншими. Екскурсійну діяльність розпочинала з організації та проведення туристичних походів по горах для школярів, адже останніх 15 років поєднує туризм з роботою педагога.
Галина вважає, що найбільшим її везінням було народитися і жити в місті Львові. Це місто манить, дивує, надихає… Передати свої почуття захоплення містом та любов до рідного Львова – таким вона бачить головне завдання своєї туристичної діяльності.
Щоб зацікавити туристів, зробити їх подорож незабутньою, екскурсовод вигадує нові форми проведення екскурсій: квести, велотури, екстримтури тощо. А найкращою подякою за проведену екскурсію вважає хороший настрій туристів, найяскравіші спогади, їх закоханість у це місто, цей край та прагнення повернутися сюди знову і знову.
Екскурсії Галина проводить українською та російською мовами. Особливо любить водити туристів вузькими вуличками, двориками, дахами та підземеллями рідного міста. А якщо Ви бажаєте відчути трохи драйву – то Вам у Карпати, «де гірські потоки-ріки», де «широкі полонини» і де природа надихне Вас на нові подорожі.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.