мандрівки Львовом

Таємниці львівських підземель

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Скільки б разів Ви не поверталися до Львова, це місто ніколи не перестає дивувати… Важко уявити,  що Львів може ховати свої таємниці не лише в вузьких вуличках, сквериках чи будинках, а навіть і глибоко під бруківкою.

Саме тут неодноразово переховувалось місцеве населення під час нападу ворогів, алхіміки облаштовували у підземеллях свої таємні лабораторії, а щоб помолитися на самоті сюди спускалися монахи.
Пройтися по заплутаних таємничих лабіринтах, почути захоплюючі розповіді про реальних та легендарних особистостей, дізнатись про несподівані відкриття та маловідомі тепер пам’ятки з минулого, а також відкрити для себе цікаві деталі побуту, життя, способів лікування, розваг та, навіть, катувань з часів середньовіччя – усе це ви зможете під час екскурсії «Таємниці львівських підземель».
Підземелля Львова не є суцільною мережею, як більшість часто собі це уявляє. У 1527 році найбільша пожежа в історії Львова, зруйнувала все готичне місто. Саме келії монастирів, виноробні та підвали, які колись були майже під кожною львівською будівлею – це все, що збереглося з пам’яток готичної архітектури Львова.

  • Відчути дух середньовічного монаршого життя Ви зможете побувавши в келіях колишнього Домініканського монастиря – найстаріших львівських підземеллях XIII століття.
  • Уявити себе фармацевтом, який, використовуючи унікальне аптекарське обладнання, старовинні ваги та цілющі рослини, виготовляє ліки для життя, для вічної молодості та проти смерті, Ви матимете змогу  в підземеллях Аптеки-музею.
  • А для того, щоб дізнатись як зародились кавові традиції в місті, завітайте до “Копальні кави”,  де сучасна фантазія переплітається зі старовинними елементами оздоблення.
  • Щоб познайомитись з львівською підземною рікою Полтвою, потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під оперним театром. В цих підземеллях ви почуєте історію спорудження театру на річці, його подальшу долю, а також зможете побачити й саму Полтву, яка і зараз протікає під Львовом.
  • Під час відвідин підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (костел Єзуїтів), три панорами міста - Княжий Львів (XIII ст.), Готичний Львів (XV ст.) та ранньомодерний Львів (1740-50-ті рр.) – дадуть Вам можливість зазирнути у минуле, побачити  будівлі, які не збереглися до наших днів, та дізнатись як змінився Львів від часу свого заснування.
  • Дізнайтесь про таємниці, які на довгі століття причаїлися під львівською бруківкою,  в підземеллях церкви Преображення Господнього. Тут знаходяться найбільші за розмірами підземні зали із нині доступних підземель у Львові. На місці нинішньої церкви Преображення Господнього колись був костел ордену тринітаріїв, який займався викупом християн із неволі в ісламських країнах. За часів тринітаріїв тут відбувались поховання, які однак до сьогодні не збереглися. Зате можна побачити частини муру, на яких, згідно з легендою, лишили сліди своїх кігтів дикі звірі.

ВАРТІСТЬ: 75 грн. з особи (у складі збірної групи)
ТРИВАЛІСТЬ:  2 год.
ВХІДНІ КВИТКИ

  • костел Єзуїтів - 15 грн./ос. - дорослі, школярі - 5 грн./ос., дошкільнята - безкоштовно;
  • Аптека – музей – 30 грн. (дорослий), 20 (студенти), 10 (школярі);
  • Преображенська церква - 20 грн./дор., школярі - 10 грн./ос., дошкільнята - безкоштовно;
  • Домініканський монастир - 35 грн. (дорослий), 25 грн. (студенти та школярі).

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • 0679398677 – Анна
  • 0679957128 - Володимир

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.