Екскурсовод Надія Шалай

львівський екскурсовод Надія Шалай

Якщо Ви бажаєте приїхати у місто Лева і за кілька годин відчути себе його багаторічним мешканцем, то Вам на екскурсію до Надії. Наш екскурсовод по Львову познайомить Вас з історією міста, культурою, традиціями, побутом його жителів.


Екскурсовод Олена Соколовська

екскурсовод Олена Соколовська

Найкращим другом та порадником під час Вашого перебування у нашому краї буде екскурсовод Олена. Невтомна, життєрадісна, енергійна, Олена вміє знайти приятеля як в особі досвідченого туриста, так і в дитині 6-ти літнього віку.


Екскурсовод Ірина Бойко

гід-екскурсовод Ірина Бойко

Весела, невтомна, життєрадісна, Ірина заряджає позитивом та чудовим настроєм усіх, хто любить мандрувати. Вона щаслива, що народилася у Львові. Це казкове, таємниче та містичне місто завжди манило до себе велику кількість подорожуючих. Спілкуючись з туристами, Ірина здобуває в їх особі однодумців та справжніх друзів.


Екскурсовод Галина Слонопас

гід у Львові Галина Слонопас

Екскурсовод Галина перетворить будь-яку екскурсію на яскраву легенду чи казку. Вона вміє зацікавити туристів з першого слова, і навіть сухі факти переповість з позитивним настроєм.


Гід, екскурсовод, супроводжуючий - в чому різниця?

Нерідко наші туристи цікавляться, чим відрізняється гід від екскурсовода, а екскурсовод - від супроводжуючого. У чому ж різниця між цими людьми?

У наших програмах ми вказуємо, що включено у вартість: відвідування будь-яких об'єктів, майстер-класи, інтерактивні програми, харчування ... І в цьому списку найчастіше можна побачити пункт про те, що у вартість туру включені «послуги гіда» або «послуги супроводжуючого».

У чому ж різниця між цими людьми?

Поняття «гід» і «екскурсовод» дуже близькі, і ми, як правило, не робимо різниці в їх вживанні. Ці слова ми використовуємо як абсолютні синоніми.

Між тим, насправді відмінність в значенні слів «гід» і «екскурсовод» є.

Екскурсоводами найчастіше називають людей, які працюють в музеях і інших екскурсійних точках і проводять екскурсії в рамках свого об'єкта. Вважається, що екскурсовод має глибокі знання в якій-небудь вузькій області або є фахівцем лише у певній сфері.

Гід - поняття більш широке і загальне, гідом зазвичай називають людину, яка веде групу по якомусь екскурсійному маршруту і дає інформацію про весь маршрут та об'єкти, які зустрічаються по дорозі. Гіду властивий широкий кругозір, знання різних історичних епох, відомості про безліч екскурсійних об'єктів. Зрозуміло, з деяких питань для гіда допустимо незнання деталей і тонкощів, якими володіють фахівці.

Також вважається, що фахівців, які працюють з екскурсантами-іноземцями, частіше називають гідами (і гідами-перекладачами), а людей, які проводять екскурсії рідною мовою, - екскурсоводами. Але цей поділ також досить умовний, адже багато гідів та екскурсоводів володіють декількома мовами і здатні провести екскурсію будь-якою з них.

На екскурсіях «Калини тур» ви найчастіше бачите саме гідів - вони ведуть екскурсію в дорозі, можуть розповісти про все, що група бачить за вікном автобуса або на зупинці, володіють знаннями про історичні епохи, культуру, архітектуру і так далі. По приїзду в місто або в музей група зустрічається з місцевим екскурсоводом, який дає більш глибоку і детальну інформацію про свій об'єкт.

Часом ми отримуємо від туристів питання про те, що вони розраховували побачити на турі одного екскурсовода, а програму проводив інший. Ми розуміємо це засмучення: адже багато мандрівників прагнуть потрапити на екскурсію з певним гідом так само, як глядачі ходять в театр на певного актора! Наші екскурсоводи - такі ж зірки, тільки в своєму жанрі.

На екскурсіях бувають випадки заміни гідів. Зрозуміло, це відбувається не навмисно, і в цій ситуації ми вважаємо більш розумним провести екскурсію з іншим гідом, ніж зовсім скасовувати програму і руйнувати всі плани наших туристів.

Хто такий супроводжуючий групи?

На деяких маршрутах участь гіда не передбачена: буває так, що дорога до екскурсійного об'єкта дуже коротка і пролягає по місцях, які не багаі пам'ятками. У таких випадках з групою вирушає в дорогу супроводжуючий. Це керівник групи, який перевіряє туристичні путівки при посадці в автобус, перераховує учасників, зв'язується з екскурсоводом на місці прибуття і вирішує інші організаційні питання. Супроводжуючий може не володіти знаннями маршрутів, в його обов'язки не входить розповідати туристам про визначні пам'ятки по шляху проходження. Супроводжуючий - це просто представник компанії при групі.

Бажаємо вам вдалих поїздок і цікавих турів - неважливо, з ким ви відправляєтеся в дорогу: з гідом, екскурсоводом або з супроводжуючим!

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.