Кам’янець-Подільський круїз

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

«Красо України, Поділля» - так зворушливо у своїх творах згадувала поетеса Леся Українка надзвичайно багату та красиву подільську землю. Мальовничі місцевості в долині Дністра, замки та оборонні фортеці, каньйони та скелясті береги річок,  лабіринти печер та заповідники – це і не тільки Ви зможете побачити, побувавши з нами в турі «Кам’янець-Подільський круїз».

Фантастичне місто Кам’янець-Подільський, розташоване в мальовничому каньйоні річки Смотрич, є одним з семи чудес України. Будучи на третьому місці за кількістю пам’яток культури та природи, містечко  здавна приваблювало тисячі туристів з усіх регіонів України. Перебуваючи у стінах старої Кам’янець-Подільської фортеці, Ви відчуєте дух середньовічного рицарства, а прогулюючись вулицями древнього міста, насолодитесь красою, що гармонійно створена природою та людиною.
Далі мандрівка продовжиться до Національного заповідника «Подільськи Товтри». Ви матимете змогу здійснити круїз на кораблику вздовж однієї з найбільших річок України – Дністра. Тут  Вас зустріне незвичайна природа: височезні береги, вкриті хвойними лісами, чудернацькі  скелі, з яких де-не-де спадають водоспади, а також скелясті печери та ущелини. Супроводжуватиме ж Вас синя гладінь дністровської води. Всі ці дива природи зроблять подорож незабутньою і Вам захочеться сюди повернутися знову і знову.
Ну як же не зробити чудові фотознімки на фоні улюбленої для туристів фортеці у Хотині, яка з давніх часів була надійним захистом українських земель від ворогів. За цю могутню оборонну твердиню в різні часи вели військові баталії армії різних народів. Туреччина, Польща, Гетьманщина не раз хотіли оволодіти цим прикордонним форпостом. А в наші часи, завдяки своїм велетенським розмірам (стіни висотою до 40-а метрів), Хотинську фортецю облюбували кінематографісти. Не один десяток фрагментів фільмів та відеороликів були відзняті тут. А після знайденого ще в кінці ХІХ століття скарбу, археологи та історики продовжують свої пошуки та дослідження і нині. А можливо щось цінне пощастить знайти і Вам?
Подільська земля зачаровує не тільки мальовничими наземними краєвидами , а й «царством підземних лабіринтів». Епіцентром досліджень археологів та краєзнавців трипільської культури є печера  Вертеба, в селі Більче-Золоте. ЇЇ ще в народі називають «Наддністрянська Помпея», бо за кількістю знайдених артефактів їй немає рівних серед інших печер світу. Керамічний посуд, кам’яні скульптури, прикраси, містичні амулети – все це і сьогодні знаходять дослідники, не дивлячись на вік, деяким з них до 5-ти тисячі років.  Печерою модна пройти до 8 кілометрів. Завжди однакова температура до +11 градусів,  поверхня стелі,  вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см. та цікаві факти з минулого, зробили печеру важливим  туристичним об’єктом.  В першому в Україні та світі підземному музеї археології, трипільської культури та епохи неоліту, Ви зможете оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок, а також зробити унікальні знімки природних візерунків у гірських карстових породах.
Ото ж, якщо Ви бажаєте зробити свій відпочинок неперевершеним, здійсніть з нами подорож «Кам’янець-Подільський круїз».

План туру

 • 1 день: Львів (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по місту та фортеці, обід і поселення, вільний час).
 • 2 день: Кам’янець-Подільський (виселення з готелю, сніданок 08:00) — Круїз на кораблику по каньоні Дністра — Хотин (екскурсія по фортеці) — Кривче (обід) — Більче-Золоте (екскурсія печерою Вертеба) — Львів (повернення 23:00).

Вартість: 1045 грн. з особи.

У вартість ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
 • страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:

 • харчування,
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Знижки для дітей:

 • дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
 • дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру - 100 грн./особа.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40 грн.);
 • круїз на кораблі по каньйону Дністра  (загальний – 140 грн., діти до 6 років – 100 грн.);
 • Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 70 грн., студенти і учні – 35 грн.);
 • печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 25 грн., учні – 20 грн.).

Проживання: готель “7 днів” у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).

Харчування:

 • Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу здому.
 • Обідо-вечеря в 1 день (17:30) - відбувається в ресторані Кам’янця-Подільського. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 85 грн.
 • Вечеря в 1 день - відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
 • Сніданок в 2 день - відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. Меню: яєшня-скрембл, шинка, огірок, сир український, масло, джем, хлібні булочки, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку 95 грн./ос.
 • Обід в 2 день - відбувається в кафе с. Кривче, пропоноване меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар. Вартість 85 грн.
 • Вечеря 2 день – під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

 • 0679398677,  0638520767 – Анна
 • 0679957128 - Володимир

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.