Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Весела, невтомна, життєрадісна, Ірина заряджає позитивом та чудовим настроєм усіх, хто любить мандрувати. Вона щаслива, що народилася у Львові. Це казкове, таємниче та містичне місто завжди манило до себе велику кількість подорожуючих. Спілкуючись з туристами, Ірина здобуває в їх особі однодумців та справжніх друзів.
Маючи музичну освіту та 25-літній педагогічний стаж, екскурсовод намагається особливо зацікавити подорожами молодше покоління українців. Її екскурсії пізнавальні, цікаві та водночас веселі. Ірина не дасть сумувати і під час тривалих виїзних турів Україною. Конкурси, розважальні ігри, квести, і все це під музичний супровід, зроблять подорож насиченою та незабутньою.
Проводячи екскурсії українською та російською мовами, Ірина бере до свого гурту всіх охочих, хто любить мандри, нові знайомства та захоплюючі історії. Екскурсовод затягне Вас у вихор цікавих подій, пов’язаних зі Львовом та околицями, мальовничими Карпатами та Закарпаттям, замками Поділля та Буковини, а також печерами Тернопільщини тощо. Наш гід залюбки стане улюбленим казкарем-мандрівником для найменшої аудиторії слухачів, а також цікавим та інтерактивним екскурсоводом для дорослих гостей нашого міста.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.