Королівська Жовква та Крехівський монастир (1 день)

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Як кажуть в нас на Україні – «Краще хоча б один раз побачити, ніж 100 разів почути». Не почути про «ідеальне місто» Жовкву, яке розташоване всього за якихось три десятка кілометрів від Львова і до того ж має статус «королівського» - неможливо. А побувавши в екскурсійному турі «Королівська Жовква та Крехівський монастир», Ви матимете змогу ще й побачити, як на невеликій площі зосереджено біля 55 пам’яток архітектури, частина з яких світового рівня.

Сьогодні Жовква – це місто музеїв та місто храмів, що має статус державного історико-архітектурного заповідника, а в минулому – місто ремісників. Ви познайомитесь з історією цього унікального міста – одного з небагатьох в Україні, яке будувалось тільки в одному стилі – Ренесанс. Ви матимете змогу відвідати замок - колишню резиденцію польського короля Яна ІІІ Собеського; костел Святого Лаврентія (1606 р.) з падаючою дзвіницею та місцем спочинку родини Собеських та Жолкевських; Василіянський монастир з Храмом Серця Христового (1612 р.), оздобленим унікальними розписами в стилі українського модерну; комплекс Домініканського монастиря з ранньобароковим костелом (1655 р.); синагога (1692 р.); Звіринецькі та Глинські ворота; міські мури та вежі тощо. А після насиченої прогулянки містом, ми рекомендуємо Вам відпочити на площі Вічевій за філіжанкою запашної кави та поласувати тістечками з місцевої цукерні.
Після відвідин міста Жовкви, Вас чекає мальовнича місцевість Заповідника Розточчя, в оточенні пагорбів якого розташований комплекс Крехівського монастиря, де гармонійно поєднані природа, архітектура та віра. Ви матимете змогу вклонитись чудотворним іконам храму Святого Миколая ( з  1990 р. -  Преображення Господнього), помолитись в дерев’яній церкві Покрови Пресвятої Богородиці та попити цілющої водиці з джерела, розташованого на відстані 1 кілометра від монастиря в ущелині гір. Кажуть, вода не тільки зцілює, а й не псується при тривалому зберіганні.
А на завершення екскурсії, за умови сприятливої погоди, пропонуємо відвідати місце, з якого починав своє існування Крехівський монастир. На відстані 2 кілометри в густому буковому лісі є скелі з печерами. Саме сюди, на схили гори Побійної у 1613 році з Києво – Печерської лаври прийшли монахи Йоіл та Сильвестр, вирубали в скелі печеру, поселилися в ній та започаткували діяльність монастиря.  Свого часу це місце відвідували українські гетьмани Богдан Хмельницький, Петро Дорошенко та Іван Мазепа. А якщо ж погодні умови будуть несприятливими для відвідин печерного монастиря, дуже позитивне враження залишає спілкування з монахами, котрі надзвичайно доброзичливі, знаходять шлях до сердець людей, багатьом повернули віру в Бога, змінили життя.

План туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Жовква (екскурсія замком, центральною частиною та храмами міста) – Крехів (огляд монастиря, похід до печер, набирання джерельної води) –– повернення до Львова (18:00).
Вартість: 300 грн. з особи.

У вартість ВХОДИТЬ:

  • проїзд комфортабельним автобусом,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
  • страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:

  • харчування,
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти (пожертви).

Харчування: самостійно.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • 0679398677,  0638520767 – Анна
  • 0679957128 - Володимир

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.