Замки Львівщини

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Шановні гості нашого галицького краю. Якщо доля знову занесла Вас до Львова, а в місті було вже випито не одну філіжанку кави, то урізноманітнити своє дозвілля Ви зможете, побувавши в одноденному турі  «Золота підкова Львівщини». Таку назву цей тур отримав завдяки конфігурації його маршруту протяжністю 200 кілометрів та великій концентрації на ньому пам’яток історії, археології та архітектури.

Ініціатором створення цього екскурсійного маршруту виступив тодішній директор Львівської галереї мистецтв Борис Григорович Возницький - талановитий мистецтвознавець, невтомний дослідник, збирач унікальних експонатів, легенда музейного світу, котрий до того ж отримав звання Герой України. Саме завдяки Борису Возницькому, ми отримали один з найпопулярніших екскурсійних маршрутів за межами Львова, хоча й тісно пов’язаний з столицею Галичини. Ви матимете змогу відвідати три могутні замки Львівщини – Олеський, Підгорецький та Золочівський - які з давніх-давен творили оборонне кільце,  захищаючи Львів від вторгнення ворога.
Важко уявити скільки таємниць ховають стіни першого на нашому шляху Олеського замку –– справжньої середньовічної твердині. Упродовж віків він неодноразово змінював свій вигляд через численні руйнування ворогом та відбудови новими власниками. Замок був і залишається родинним гніздом польських королів, зокрема Яна ІІІ Собеського. Саме тут, ймовірно, пройшли дитячі роки майбутнього гетьмана Богдана Хмельницького, котрий в середині XVII століття захищав твердиню від ворога. Олеський замок Вас познайомить з історією багатьох держав, легендами про велике кохання, а також з привидами, які є його охоронцями вдень і вночі.
Подолавши невелику відстань у десять кілометрів, потрапляємо до «Галицького Версалю» - Підгорецького замку – який  автори відомого мюзиклу «Д’Артаньян і три мушкетери» «обрали для ролі» французького «Лувру». Будучи в свій час одним з найкращих палацових комплексів Європи, замок і досі вражає своєю граціозністю та величчю. Стіни його пам'ятають не війни і битви, а лише бали, пишні прийоми, стукіт коліс карет і феєрверки. А якщо Вам пощастить, привид «білої панни», котрий досі блукає залами твердині, повідає свою печальну історію…
Завершальним акордом нашої подорожі буде відвідання замку неймовірної краси в Золочеві, унікальним доповненням якого є Китайський палац. За свою багатолітню історію замок виконував найрізноманітніші функції: був і королівською резиденцією, і панською садибою, і навчальним закладом, і навіть в’язницею. По-особливому цікавою для відвідувачів є колекція предметів культури та мистецтва східних держав – Індії, Китаю та Японії. А ще ця місцевість оточена легендами про лицарські ордени, що залишили свій слід у таємничих каменях, вкритих різьбленим таємним написом. Розшифровка цього напису залишається найбільшою загадкою Золочівського замку.
Отож, ми запрошуємо Вас поринути в світ величі, краси, таємничості…, побувавши в екскурсійному турі «Золота підкова Львівщини».

План туру

Виїзд зі Львова (09:00) – Олесько (екскурсія замком) – Підгірці (огляд палацу) – Золочів (екскурсія замком) – Львів (повернення о 17:30).

Вартість: 500 грн. з особи.

У вартість ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
 • страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:

 • харчування,
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • Золочівський замок: загальний – 90 грн., студенти – 60 грн., учні – 20 грн.
 • територія Підгорецького замку: загальний - 60 грн., студенти – 30 грн., учні – 20 грн.;
 • Олеський замок: загальний – 90 грн., студенти – 60 грн., учні – 20 грн.

Харчування: обід cамостійно

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

 • 0679398677,  0638520767 – Анна
 • 0679957128 - Володимир.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.