Грац-Рим-Ватикан-Венеція

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Маршрут: Львів - Грац - Рим - Ватикан - Венеція (6 днів)

Виїзди: 14.04

1 день

08:00 - Збір групи на залізничному вокзалі. 08.30 - Виїзд зі Львова.

14:00 - Виїзд із Чопа. Перетин кордону. Переїзд в Долину Красунь, де на Вас чекає дегустація справжніх егерських вин та смачний угорський гуляш (9 EUR - дегустація / 12 EUR - дегустація + гуляш). Переїзд до Будапешту.

Рекомендуємо:

 • прогулянку на кораблику по вечірньому Дунаю з келихом шампанського (20 EUR). Мости і набережні в прекрасній ілюмівнації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Чудові панорами, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО в культурну спадщину людства. 9 мостів через дунай, які окільцьовують його неначе браслети, крапосна гора з королівським палацом, Рибацький бастіон, Цитадель та один з найгарніших в Європі парламент.

 Поселення в транзитний готель. Ночівля.

 

2 день

Сніданок. Переїзд в Грац.

Рекомендуємо:

 • пішохідну оглядову екскурсію "Маленький, незнайомий Грац..." (15 EUR);
 • відвідати замок графів Герберштайн (20 EUR + вхідний квиток);
 • пообідати в ресторанчику Glöckl Bräu, яким захоплюэться Арнольд Шварцнегер (23 EUR).

Нічний переїзд до Риму.

 

 3 день

Приїзд до Риму. Пересування по місту лише громадським транспортом (денний квиток ≈7 EUR). Оглядова екскурсія по Риму (у вартості туру). Древня столиця Римської імперії, жоден з гостей не поїде звідси розчарованим... Відома своїми церквами (більше 900), найвідоміші з них Сан Джованні  (це папська церква, оскільки папа є ще й єпископом Риму), Санта Мірія Маджоре і Сан Лоренцо. Серед інших церков, які люблять відвідувати туристи - Санта Мірія сопра Міневра, Сан Луїджі деї Франчезе, Санта Марія дель Пополо тощо. У місті чимало художніх галерей, наприклпад, галерея Боргезе, палаццо Доріа Памфіллі, музеї Капітолію, Національний музей терт, Національна галерея античного мистецтва. Серед безлічі пам'яток Риму - десятки фонтанів на тінистих площах, де туристи , втомлені від огляду визначних пам'яток, можуть випити капучіно та відпочити під дзюрчання води.

Рекомендуємо:

 • екскурсію "Колізей + Римський форум - символ + серце Риму"  (30 EUR  + вхідний квиток) (21 EUR + вхідний квиток 14 EUR). Римський форум - це найдавніша площа в Римі. Вона виконувала і функцію ринку, і функцію коміціуму, і функцію курії (замість засідань Сенату), тому завжди відігравала важливе суспільне значення. Тут можна зустрітипрадавні церкви поруч із класичними римськими колонадами, котрі стоять тут уже понад 2000 років. Практично всі люди, котрі проживають у Європі, бачили на фото Колізей або ж чули колись про нього. Про нього не чули лише ті відлюдники, котрі проживають в горах без інтернету та телебачення. Це мрія багатьох людей побувати тут, сфотографуватися біля нього, винести камінець із середини Колізею як справжній варвар. Існує неперевірена інформація, що вночі прєжджає самоскид із камінням, котре спеціально завозять, щоб туристи забирали його, а не колупали стіни Колізею. Колізей названий в честь статуї Нерона, котру називали Колоссо. Збудований у 80 році. Цей амфітеатр і в сучасному світі буде вважатися великим, адже його місткість 50 тис. глядачів, що означає, якби люди не цінували архітектуру, то спокійно відреставрували б Колізей і грали б у ньому футбол, але на щастя ще не все так сумно. Поруч розташована арка Константина, котру також варто побачити, адже збудували її доволі давно, а саме в 315 році.
 • прогулянку по Трастевере (15 EUR). Квартал розташований по правому березі Тибру, найчарівніший квартал в Римі. Якщо Ви хочете пірнути з головою в справжнісінький ритм Риму, пропустити ці дивовижні вулички не можна. До сих пір тут можна скуштувати кращу в місті домашню римську кухню в скромних сімейних лавочках і ресторанах. А багато будинків з віковою історією досі житлові, і з вікон їх часто вивішують для сушіння одяг - типова італійська сцена...
 • екскурсію "Вечірніми вуличками древнього Риму" (20 EUR).

Переїзд в готель. Поселення та ночівля.

 

4 день

Сніданок. Вільний час.

Рекомендуємо:

 • екскурсію до Ватикану (30 EUR + вхідний квиток 17 EUR  дорослі, 8 EUR діти до 18 років). Найбільш відвідувана туристами держава Європи. Унікальне місто-музей захоплює величчю історії Римської імперії; Собор Св. Петра в Римі - центр католицизму, Собор Св. Іоанна, папський палац та кімнати Рафаеля, Сікстинська капела з чудовими фресками роботи Мікеланджело, музеї, знаменита на весь світ бібліотека...

Переїзд в напрямку Венеції. Поселення в транзитний готель та ночівля.

 

5 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Венецію. Вільний час у Венеції (проїзд громадським транспортом до Венеції від місця паркування автобуса та назад - (квиток 24 EUR  в обидві сторони).

Рекомендуємо:

 • оглядова екскурсія по Венеції "Заручена з морем Венеція" (15 EUR). Венеція - одне з найромантичніших та унікальних міст світу, яке часто називають "містом води" або "плавучим містом", оспіване багатьма поетами як найкрасивіше місто, побудоване людиною. Ось вона - неймовірна краса та зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне та дивовижне: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь...
 • екскурсію на водному таксі по Гранд Каналу Венеції (30 EUR).
 • прогулянку на гондолі (25 EUR).
 • відвідати палац Дожів (18 EUR + вхідний квиток 20 EUR дорослі, 13 EUR діти до 14 років). Палац Дожів відображає сутність всієї Венеції - з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом... Ззовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте й досі їх не залишає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів.
 • "Венеціанська веселка" - острови Мурано і Бурано (45 EUR). Варто вирватися з венеціанських обіймів, щоб відвідати прилеглі острови Мурано і Бурано, де з ХІІІ століття створюють свої шедеври маги-склярі, роботою яких, під назвою "муранське скло", славиться не тільки острів Мурано, але й Венеція та вся Італія. Слава острова Бурано з його живописним селищем пов'язана з мереживами, які з XVI століття плетуть місцеві жінки. та є традиційним італійським сувеніром. 

 Нічний переїзд до Львова (орієнтовно час виїзду з Венеції 19:00 год.).

 

6 день

Повернення в Україну. Переїзд по території Угорщини. Проходження кордону.

Приїзд до Львова орієнтовно до 19:00 год.

 

Вартість: 98 EUR.

Увага! Обов'язковий депозит на факультативні програми - 28 EUR.

Даний депозит буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

Невикористані кошти під час туру не повертаються.

 

У вартість включено:

 • Супровід гіда - керівника по всьому маршруту;
 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • проживання по маршруту в готелі 2-3* категорії зі сніданками;
 • оглядова екскурсія по Риму;
 • курортний збір в транзитних готелях.

 

У вартість не включено:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • рекомендовані програми;
 • проїзд у громадському транспорті;
 • медичне страхування на період туру - 6 EUR;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • навушники для оглядових екскурсій - 5 EUR.

 

Туристична фірма не несе відповідальності за затримання Консульством Республіки Угорщина документів для додаткової перевірки, за відмову у видачі візи, а також за втрату внаслідок цих дій придбаних наперед проїзних документів.

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або ж замінювати їх на рівноцінні, не зменшуючи обсягу. Мінімальна кількість для виконання факультативних програм - 20 осіб.

 

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

0678023556 - Галина

 

 

 
Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.