Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Дводенна автобусна екскурсія «Гуцульські Карпати + Буковель» принесе Вам незабутні враження, заряд бадьорості, хороший настрій та душевну насолоду. Адже, Ви побуваєте на батьківщині легендарної Насті Лісовської (Роксолани), зможете сфотографуватись на фоні одного з найбурхливіших карпатських водоспадів, помилуєтесь мальовничими краєвидами Карпат з вершини гори Буковель, відвідаєте інтерактивні музеї Верховини та Криворівні та погуляєте на запальній Гуцульській забаві.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

«Красо України, Поділля» - так зворушливо у своїх творах згадувала поетеса Леся Українка надзвичайно багату та красиву подільську землю. Мальовничі місцевості в долині Дністра, замки та оборонні фортеці, каньйони та скелясті береги річок,  лабіринти печер та заповідники – це і не тільки Ви зможете побачити, побувавши з нами в турі «Кам’янець-Подільський круїз».

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Якщо ви бажаєте познайомитись з культурою, релігією, звичаями та традиціями одночасно п’ятьох етносів, що проживають в Закарпатті, отримати заряд енергії під час купання в термальних басейнах, продегустувати унікальні марочні сорти вин та екологічно чисті сири, Вам у «Сиро-винний тур Закарпаттям».

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.