Каучсерфінг - нове слово в туризмі

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Каучсерфінг - послуга, яка надає можливість подорожуючому тимчасово на безкоштовній основі винайняти житло. Даний сервіс став популярним з появою інтернету. Інколи метою проживання може бути культурний обмін.

Для пошуку подібних пропозицій слід зареєструватися в групі каучсерферів, де вказати дані про місце, яке ви плануєте відвідати, про час приїзду, а також кількості осіб. Такий вид туризму дозволяє заощадити на витратах і весело провести час. Каучсерфінг не має на увазі оплати, найчастіше в знак подяки привозять подарунки з рідної країни.

Перед тим, як відправитися в таку подорож, слід підстрахуватися і уважно вивчити відгуки. Каучсерфери із задоволенням розкажуть про культурні пам'ятки міста, про місця, де можна поїсти і відпочити. Деякі туристи бронюють номер в готелі і зв'язуються з каучсерферами тільки для спілкування і прогулянок по місту. Іноді екскурсії з місцевими жителями набагато цікавіші, ніж з професійними екскурсоводами. Типовим  каучсерфером є, як правило, англомовний турист, який подорожуює по різних країнах.

Каучсерфінг - за і проти

Варто відзначити, що перед тим, як скористатися даною послугою, необхідно зважити всі «за» і «проти». Наприклад, далеко не кожна людина погодиться на авантюру і приїде в чужу країну до незнайомих людей, не знаючи при цьому умов проживання.

Крім того, турист повинен вміти знайти спільну мову з людиною з іншої культури і налагодити з ним взаємини. В іншому випадку, доведеться шукати інше місце для проживання. Нерідко гостям не дають ключі від будинку, тому необхідно буде підлаштовувати свої плани з графіком інших людей, що проживають в будинку. Саме тому каучсерфінг, швидше за все, не отримає широкого поширення.

Крім проживання разом з мешканцями квартири, існує можливість помінятися будинками. Головною умовою є відповідність термінів та інших вимог, які висувають мандрівники. У деяких випадках до житла додається машина. Таким чином, даний сервіс може бути цікавий не тільки тим, хто шукає дешевий відпочинок, а й заможним туристам.
Таким чином, замовляючи каучсерфінг, можна бути впевненим, що подорож буде непередбачуваною і наповненою незабутніми враженнями, незалежно від місця планованого відпочинку.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.