Львів - місто з ароматом кави

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У Львові хоче побувати практично кожен, адже він проникнутий європейським духом, і відрізняється від більшості міст України. Його цінують за шанування традицій, за ввічливість і доброту людей, за їх гостинність. Де ж варто побувати, приїхавши в це місто?

Де прогулятися?

В першу чергу це центр міста. В центрі стоїть обійти церкви – католицькі, православні, костели – поділ на релігії не так важливий. Важливо те, що більшість церков старі і в них нічого не змінювали від минулих століть, підтримуючи їх первісний вигляд. Можна побачити церкви як в стилі бароко, так і в готичному стилі.
По самому центру міста взагалі можна ходити і роздивлятися будівлі цілий день. Хоча в більшій частині міста вже давно поклали асфальт, в центрі все так само зберігають бруківку для підтримки духу міста, а більшість будинків збереглися ще з часів Австрійської імперії. На багатьох будинках залишилися іноземні написи, скульптури, малюнки, які можна роздивлятися годинами. Серед місць, які потрібно відвідати у Львові, є Високий замок та Ратуша міста. Високий Замок – це невелика вишка на місці, де колись був замок, і, піднявшись на яку, можна побачити панораму абсолютно всього міста. А Ратуша знаходиться в будівлі міської ради, прямо в центрі міста, і вхід на неї вільний для всіх, заплатити символічну суму потрібно лише за підйом на ратушу. Це підйом по численних сходах на дах, з якої видно все місто і добре розглядається центр з його завулками і тихими, закритими двориками.
Ще одне місце, яке традиційно відвідують туристи – Личаківський цвинтар. На ньому зберігаються могили, як і відомих діячів, так і багатьох родин ще австрійського періоду. На ньому також можна провести дуже багато часу, оскільки майже кожен пам'ятник або надгробок – витвір мистецтва, неповторний й оригінальний.

Що відвідати?

Вернісаж – невеликий арт-ринок, що також знаходиться в центрі, збоку від Оперного театру. На ньому продаються раритетні речі, сувеніри, прикраси, картини, національні предмети – вишиті сорочки, дерев'яний посуд і ще багато чого цікавого. Можна не турбуватися про те, що привезти своїм рідним і друзям з подорожі – там знайдеться все, чого душа забажає. У Львові вистачає всяких сувенірних магазинчиків, вибір яких просто здатний задовольнити вишуканий смак. В інтернет-магазині Леосувенір ви завжди можете придбати львівські сувеніри, не виходячи з дому.
Окремий пункт – музеї. В центрі міста найчастіше відвідувані це музей–аптека, яка працює до цих пір, і, напевно, найбільш популярним є музей зброї Арсенал. Він знаходиться в історичному будинку, який також є архітектурною пам'яткою, і дуже цікавий для відвідування.

Кава обов'язково

Окреме місце займає в цьому місті ресторанний бізнес. Як відомо, місто Львів славиться своєю культурою пиття кави. Так от, в цьому місті каву можна випити майже на кожному кроці в центрі, вона має безліч варіацій втілення. У Львові варто відвідати хоча б до 10 кафе, щоб переконатися, наскільки вони всі красиві і цікаві, адже крім кави, аромат якої здатний зводити з розуму, всі заклади дуже ретельно продумуються за тематикою. Там настільки все продумано і наповнено затишком, що після них всі інші ресторани і кафе в інших містах вже стають не тим, що потрібно.
Тому варто відвідати це місто всім, хто любить подорожувати, а особливо тим, хто любить дух історії.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.