Незабутній відпочинок в Карпатах

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Українські Карпати – рай для відпочинку в будь-яку пору року!
Для багатьох поїздка в Карпати взимку – це справжнє свято, яке залишається у пам’яті на довгі місяці. На щастя, сьогодні українські гірськолижні курорти є доступними з фінансової точки зору, тому багато наших співгромадян має можливість якісно відпочити взимку.

Більш того, в останні роки на відпочинок в Карпатах звертають увагу і іноземці, які хочуть, при невисоких цінах, добре провести час своєї відпустки.

С кожним роком інфраструктура західноукраїнських курортів розвивається, що не може не тішити. Готелі в Карпатах стають все більш сучасними, з’являються якісні гірськолижні підйомники, розвивається туристична культура ,а про гостинність людей Західної України годі й говорити. Вони завжди ждуть гостей і намагаються робити все, щоб ваш відпочинок надовго закарбувався у пам’яті і розбавив звичайне буденне життя позитивними нотками.
Цікаво, що сучасні Карпати дають можливість відпочивати фактично в будь-який період року. Взимку на гостей чекають гірськолижні розваги, сауна та СПА-процедури, літом наступає час туристичних походів по мальовничим місцям регіону, яких, будьте певні, в Карпатах вистачає. Крім того, багатьох туристів цікавить такий вид відпочинку як рибалка Для них, враховуючи багаточисленні озера і ріки, на західній Україні справжній рай.
Якщо ви шукаєте відпочинок ТОП-рівня до вашої уваги відомий не тільки в Україні гірськолижний комплекс Буковель, де рівень обслуговування, напевно, не поступається кращім європейським стандартам. Знаходиться він в Івано-Франківській області, неподалік від містечка Яремче.
Для тих, хто шукає недорогий відпочинок є непогані варіанти знайти житло у приватному секторі таких міст, як Славське, Драгобрат, Яремче  та ін. Багато жителів Західної України будує на території своїх маєтків туристичне житло, готельний комфорт в якому поєднується з сімейним затишком. При цьому, номера в таких гостьових домах вартують, як зазвичай, менше, ніж у традиційних готелях.
Де б ви не вирішили зупинитися, Карпати вам сподобаються і ви закохаєтесь в них настільки, що захочете приїхати ще не один раз. Мальовнича природа, затишні кафе і ресторани з місцевою кухнею, розвинена лікувально-оздоровча інфраструктура, величезна кількість спортивних розваг – все це и навіть більше дарують українські Карпати всім своїм гостям.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.