Подорож автостопом - економія чи задоволення

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ще кілька десятків років тому багато хто помилково припускали, що такий вид подорожі, як автостопом, існує тільки в фільмах. Зараз ні для кого не секрет, що величезна кількість людей подорожують на попутках. Насамперед, це чудова можливість проїхати безліч різних країн, а іноді і континентів.

Автостоп є не звичайною безкоштовною поїздкою. Це образ і стиль життя, культовий ритуал для багатьох мандрівників. І без сумніву, вони мають рацію. Автостоп – це можливість познайомитися з новими місцями, розширити свій кругозір, завести нових друзів.
Варто відзначити, що подорож автостопом завжди пригода. Немає можливості припустити, як пройде поїздка, хто буде попутником, скільки витрачено часу. Одним з головних переваг автостопу слід назвати повну свободу у виборі маршруту, засоби пересування та організаційних питань подорожі.
Головним інструментом будь-якого мандрівника автостопом можна назвати папір і ручку, які знадобляться для написання місця призначення, щоб водій міг заздалегідь визначити по дорозі.
Але при цьому, не слід забувати, що існує ризик не доїхати до необхідного місця. Тому при плануванні маршруту бажано враховувати можливість скористатися громадським транспортом, дослідити маршрути рейсових автобусів.
Подорож автостопом має свої певні правила, якими не слід нехтувати.

  • Першим правилом є підбір одягу. Гардероб повинен бути звичайно по сезону. Як правило, такі поїздки організовуються влітку. Тому футболки - зручний одяг, щоб подорожувати. Велика кількість речей мати з собою не варто. В основному це зайвий вантаж для самого мандрівника, так як багаж доведеться переміщати на собі. Також водії не будуть у захваті від попутника з величезним багажем.
  • І, звичайно ж, будь-яка подорож, в тому числі і автостопом, повинно бути безпечним. Необхідно ретельно вибирати машини і водія. При найменшому сумніві, відмова від поїздки буде найбільш розумним. Ця машина не остання.
  • Слід звертати увагу на кількість людей в машині. Битком набита пасажирами машина не кращий варіант для поїздки.
  • Не варто випускати з виду свої речі – багаж повинен бути під рукою. Документи, що засвідчують особу, телефон і гроші повинні бути ретельно заховані.

І перш за все, головною умовою вдалого і незабутньої подорожі є настрій. Настрій створюють люди, що вас оточують в дорозі. Його створюєте і ви, відповідно підготувавшись до подорожі. Для кожної країни можна підібрати відповідні принти для друку на футболках. Яскравий одяг теж створює настрій. Добре би було володіти мовою тієї країни, куди організовується поїздка. Тільки з цією умовою подорож автостопом стане одним з приємних спогадів у житті.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.