Автобусом на Буковель

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Туристична фірма "Калина-тур" в зимовий сезон регулярно відправляє власний автобус Львів Буковель Львів. Доїзд автобусом до Буковелю - найбільш зручний і недорогий спосіб потрапити в центр зимового відпочинку в Карпатах.
Дорогі наші постійні та майбутні постійні клієнти! Нагадуємо, що Буковель з нетерпінням чекає на Вас. Тож час прийти чи зателефонувати до нас, щоб замельдуватись на чартерні рейси на автобус Львів-Буковель-Львів.

Уже традиційно автобус Львів-Буковель-Львів відправляється щочетверга, щоп'ятниці, щосуботи та щонеділі від ринку "Добробут", далі забираєм пасажирів за маршрутом: Привокзальна-Героїв УПА-Кульпарківська-Наукова-Сихів. Вам буде зручно мандрувати зі Львова на Буковель автобусами Неоплан (49 місць), Сетра (53 місця) чи Мерседес-Спрінтер (18 місць).

Орієнтовний графік руху автобусів Львів - Буковель - Львів:

  • Автобус Львів-Буковель:    Львів 03.00  Буковель 08.00
  • Автобус Буковель-Львів:    Буковель 17.00  Львів 22.00

Особливістю курорту Буковель є відсутність залізниці до нього, тому любителі зимових видів спорту обирають поїздку зі Львова в Буковель автобусом.
Для автобусної поїздки Львів-Буковель ви можете вибрати один з наших комфортабельних автобусів для далеких подорожей на замовлення. Для невеликих груп рекомендуємо для поїздки мікроавтобуси.

Переваги нашого трансферу в Буковель

  • Комфорт і безпека. Перевезення здійснюються комфортабельними автобусами, які відповідають сучасним європейським стандартам.
  • Раціональний розподіл часу. Виїзд зі Львова запланований на 03.00, а прибуття в гори – на 8.00 ранку. Пасажири можуть добре відпочити і виспатися просто під час поїздки.
  • Індивідуальний підхід. При бажанні поїхати в гори своєю компанією, яка заповнить наш автобус Львів – Буковель – Львів, завжди можна розраховувати на окремий тур, спланований виключно під графік клієнта.
  • Простота. З нами у туристів відпадають всі питання, щодо того, як доїхати до Буковеля зі Львова.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.