Таїланд - рай для туристів

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Зовсім недавно Таїланд переніс державну втрату — смерть короля. У зв'язку з цим вся країна занурилася в траур. Але за кілька тижнів для туристичного сектора в Таїланді державний траур був максимально пом'якшений, щоб не чинити вплив на відпочиваючих.

Туризм-важливе джерело доходу країни

Звичайно, в цьому немає нічого дивного. Щорічно Таїланд відвідують близько 20 млн туристів. Це вражаюча цифра, якщо брати до уваги, що населення Таїланду 67 млн осіб. Виходить, що на трьох жителів країни в рік припадає один турист. Крім цього, туристичний сектор дає країні 10% ВВП.
Статистика каже, що туристи приїжджають в Таїланд в середньому на 9 днів. А ось з листопада по квітень туристи купують тур в Таїланд на два тижні і більше. Це пов'язано з тим, що це найбільш сприятливий час року зважаючи на погодні умови в Таїланді.
Головними туристичними напрямками країни є Бангкок з його історико-культурними пам'ятками та пляжі в південній частині Таїланду. Ми ж хочемо розповісти вам про цікаві місця в Бангкоку. Тому що саме в цьому місті можна сповна перейнятися легендами і традиціями цікавої країни.

Королівський Палац або Великий палац – 300 років історії

З 18 століття Великий палац був резиденцією короля Таїланду. Весь час палац будувався, розширювався, з'являлися нові будівлі. Король, звісно, тут більше не живе. Іноді палац, все ж, використовується для королівських церемоній і офіційних подій. Але він, в першу чергу, туристична пам'ятка

Чим він так важливий для туристів?

По-перше, не побувати тут вам просто не дадуть гіди та менеджери готелів. По-друге, Королівський палац – це вінець архітектурної розкоші Таїланду. Все його архітектурне оздоблення покликане вражати погляд, дивувати і захоплювати.
Порада! З Великого палацу можна потрапити в Храм лежачого Будди на поромі через річку. Це набагато швидше, ніж стояти в автомобільній пробці в таксі. Та й дешевше.

Будинок-музей американського бізнесмена

Мова йде про музей Джима Томпсона. Цей американський підприємець приїхав до Таїланду в 50-х роках минулого століття. Його мета була – відродження тайської шовкової промисловості. Містер Томпсон був дивовижною людиною. Він не тільки розбирався в бізнесі, він любив мистецтво і культуру Таїланду, зібравши у своєму будинку надзвичайну колекцію картин і творів народної творчості. Після 17 років життя в Таїланді містер Томпсон загадковим чином зник і досі невідомо, що з ним сталося.
Навіщо відвідувати будинок-музей Джима Томпсона?
Вам сподобається це тихе, затишне місце. Цікава колекція картин не залишить байдужим нікого. Тайці шанують пам'ять про американського бізнесмена, який зміг зробити багато хорошого для Бангкока.

Сіам Парагон – щоб зрозуміти смак розваг

Сіам Парагон не має відношення до древньої історії, але безпосередньо розповість вам про культуру і прагнення Таїланду. Це величезний торговий центр, в якому можна провести цілий день, так жодного разу і не занудившись. Тут є океанаріум, фудкорти, безліч магазинів, розваг для дітей і дорослих. І звичайно ж, головна мета візиту – шопінг. Безліч брендів, якісні товари, розпродажі – модниці і модники з усього світу не залишаються байдужими тут.

Парк Люмпіні – сучасний погляд тайців на місто

Цей парк в Бангкоку чудово показує, що таке сучасне місто і як воно має виглядати. В цьому парку безліч розваг для дітей і дорослих. Можна кататися на велосипедах, відпочивати на траві, спостерігати за варанами, які вільно гуляють під деревами. У парку часто проходять різні виступи під відкритим небом. Тут чисто і комфортно. Саме таким повинно бути сучасне місто, на думку тайців.

Відпочинок в Таїланді – це безліч вражень, повірте нам! Тут до вас ставляться привітно. І пам'ятайте, що з листопада по квітень – найкращий час для пляжного відпочинку в Таїланді. А відвідавши Бангкок ви зможете побачити головні історичні пам'ятки країни! Так що вперед за новими враженнями.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.