Гірські лижі в Фінляндії

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якщо немає попереднього досвіду подорожей за цим напрямом, рекомендується швидше виправити такий недолік. Гірськолижні курорти Фінляндії не так відомі, як швейцарські і французькі аналоги. Зате тут завжди є сніг в зимовий сезон, і кліматичні неприємності майже повністю виключені.

Тут загальна інфраструктура краще, ніж у Польщі та інших країнах Східної Європи. Незважаючи на загальний високий рівень цивілізованості, у Фінляндії не складно знайти місця з найчистішим природним оточенням.

Особливості клімату

Цю групу питань необхідно вивчити окремо. Значні кліматичні зміни в останні кілька років підтверджені статистичними даними. Багато країн, розташовані південніше Фінляндії, потрапляють до «групи ризику». При різкому підвищенні температури, що супроводжуються зливами, змивається сніговий покрив навіть на австрійських вершинах. В порівняно невисоких горах Чехії та Словаччини ситуація ще складніша.
Між тим, ніхто не повертає гроші за зіпсовану відпустку за згаданими вище причинами. У Фінляндії відповідні ризики мінімальні. Середня температура взимку тут від -8°до -4 °C. Фахівці відзначають велику кількість сонячних днів.

Курорти

Такі особливості можна враховувати при організації відпочинку у Фінляндії:

  • Вуокатті. Цей курорт розташований на півночі країни. Його популярності сприяє новизна і висока якість інфраструктури, її різноманітність. Для гірськолижного спорту пропонуються траси від найпростіших до «чорних» категорій. Новачки можуть пройти навчання в професійній школі. На загальній території – комплекс з фінськими лазнями, критими басейнами, водними атракціонами.
  • В Куусамо Руку можна випробувати не тільки гірські схили, але і бігові траси. Гарне штучне освітлення забезпечує безпеку ввечері і вночі.
  • Деякі траси в Леві сподобаються навіть досвідченим спортсменам. Їх гідні характеристики підтверджені змаганнями зі слалому міжнародного рівня, які проводять тут регулярно. Тут прокладені спеціальні маршрути для снігоходів загальною протяжністю понад 500 км. Техніку і спеціальний гірськолижний інвентар можна взяти в оренду.
  • Муоніо вважають одним з найкращих спеціалізованих курортів Лапландії. Крім гірськолижного спорту тут є підлідна риболовля, катання на оленячих і собачих упряжках. Розслабитися після насиченого активного відпочинку буде приємно в місцевих ресторанах і барах.

Як запланувати поїздку

Кращі курорти Фінляндії компанія Yana Luxery Travel and Concierge пропонує за розумними цінами. Вивчіть особисто актуальні пропозиції гірськолижних турів. Ви переконаєтеся в тому, що навіть при високому рівні розміщення, послуг приймаючої сторони, цілком можна розраховувати на помірну вартість. Наступною перевагою роботи з професіоналами є точний облік найдрібніших деталей. Досить викласти свої вимоги – подорож буде оптимізовано в точній відповідності з заданими критеріями.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.