Кращі єгипетські курорти цього літа для незабутнього дайвінгу

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Дайвінг на Червоному морі - це в першу чергу чудова природа і красиві пейзажі підводного світу. За кількістю і красою коралів у нього немає рівних. Тут живе майже 1100 видів риб і з них 20% є ендемічними, тобто цих риб можна зустріти тільки тут. Високий рівень ендемізму - один з основних чинників, які роблять підводне плавання в Єгипті таким захоплюючим.

Новачок ви або досвідчений аквалангіст - дайвінг в Червоному морі принесе незабутні враження. Сьогодні поговоримо про кращі курортах Єгипту для дайвінгу.

Дайвінг в Шарм-ель-Шейх

Шарм-ель-Шейх є найпопулярнішим місцем для дайвінгу в Єгипті і має безліч місць, придатних для дайверів з різним досвідом занурення. Десятки дайв-центрів Шарма пропонують навчальні програми як для початківців, так і для досвідчених дайверів. Тут можна отримати свій перший сертифікат, спочатку здійснивши пробне занурення, а потім пройшовши курс початкового навчання підводному плаванню. Дайвери, які вже мають сертифікати і бажають вдосконалити свої навички, проходять додаткове навчання та отримують сертифікати наступних рівнів.

Коли відправитися в Шарм-Ель-Шейх

Високий сезон дайвінгу триває з кінця березня до кінця листопада. Температура води становить не менше + 24 ° C, а ймовірність шторму відносно низька. З кінця липня до початку вересня температура води становить + 28 ° C, навіть на глибині 30 м. У зимові місяці - з грудня по березень, вода остигає до + 21 ° C. Видимість в залежності від сезону коливається від 20 до 60 м.

Найпопулярніші місця для дайвінгу

 •     Тістлегорм - місце знаменитого корабля часів Другої світової війни, яке було відкрито Жаком Кусто в 1956 році. Ви зможете побачити саме судно, артилерію, мотоцикли, поїзди і вантажівки. Тістлегорм є одним з десяти найкрутіших занурень в світі і знаходиться на глибині 30 м.
 •     Корабельна аварія Іоланда - затонуле кіпрське торгове судно, оточене кораловими рифами, які тепер називають рифи Іоланда. Після краху на борту виявили сантехніку, будівельні матеріали, ящики з віскі і навіть BMW, який належав капітану. Корабель знаходиться на глибині 50 м.
 •     Місто Анемон - розташоване на глибині 20 м і має фантастичний масив м'яких і твердих коралів всіх пастельних тонів, а також велика різноманітність риб, в їх числі рідкісна риба Скорпіон.
 •     Данрейвен - затонулий старий британський корабель, який перевозив спеції і золото з Індії. Судно лежить біля самого рифу на 30-метровій глибині. Корабель приваблює дайверів великими внутрішніми підводними кімнатами, цікавими для вивчення.

Тури в Шарм-ель-Шейх в липні і серпні 2017 року коштують від 8200 грн за одну людину. Тур передбачає харчування «все включено». Тривалість туру 6-7 ночей.

Дайвінг в Хургаді

Хургада - популярне місце серед тих, хто тільки вчиться занурюватися. Тут є не тільки неглибокі місця для занурення новачків, а й цікаві місця для досвідчених дайверів.

Коли відправитися в Хургаду

Приїхати для дайвінгу в Хургаду можна протягом цілого року, хоча для температури води характерні деякі зміни. У жаркий сезон - з липня по вересень, температура води становить + 28 ° C. У холодний сезон - з грудня по лютий, морська вода прогріта до + 21 ° C.
Вартість турів в Хургаду в липні або в серпні 2017 року варіюється від 7900 грн за одну людину. Тур передбачає харчування «все включено», тривалість відпочинку - 6-7 ночей.

Найпопулярніші місця для дайвінгу

 •     Цвинтар затонулих кораблів в Шааб Абу-Нухас - ця система рифів у північній частині Хургади. Дайверів зацікавлять уламки 4 корабельних аварій, Фануз Західний - дрібна підводна система рифів, яка служить будинком для сотні дельфінів. Це також перший в країні заповідник для дельфінів.
 •     Ель-Міна - на 30-метровій глибині на правому боці лежить військовий корабель довжиною 58 м, часів Єгипетсько-Ізраїльської війни.
 •     Розалі Моллер - судно, до якого занурюються тільки професійні дайвери, адже лежить воно на глибині 50 м.
 •    Улісс - англійський вантажний корабель, довгою 95 м, який потонув після зіткненням з рифом в 1887 році. Будучи зануреним протягом такого тривалого часу, Улісс був інкрустований твердими коралами, зливаючись з природним пейзажем Червоного моря.

Дайвінг в Марса-Аламі

Якщо ви шукаєте кілометри незайманих коралових рифів, зустрічі з дивовижними морськими мешканцями і небагатолюдні місця для занурення, то дайвінг в Марса-Аламі для вас. Тут ви зможете милуватися підводними пейзажами, не натикаючись постійно на інших дайверів. Багатство підводного морського життя дозволяє побачити при зануренні черепах, дельфінів, тунця, барракуд, акул, дюгонь, рибу-промінь (тільки влітку), акулу-молот (травень-серпень), китових акул (травень-червень) та інших морських мешканців.

Коли поїхати в Марса-Алам

Дайвінг тут чудовий круглий рік. Температура води в літні місяці становить + 30 ° C, в січні опускається до + 24 ° C. У квітні-травні колір планктону зменшує видимість, а в кінці осені і зими риф Ельфінстоун і деяких інші популярні місця для дайвінгу можуть бути закриті через погодні умови.

Найпопулярніші місця для дайвінгу

 •     Риф Ельфістон. Тут знаходиться вершина підземної гори, з барвистими коралами і безліччю видів риб, котрі приваблюють  голодних барракуд, дельфінів і акул. Дайверів привертають зустрічі з морськими хижаками, привабливі, але небезпечно глибокі коралові плато і печери.
 •     Шааб Самадай - підковоподібний риф утворює дрібну бірюзову лагуну, в якій живуть дельфіни. Тут є захоплюючі печери і тунелі, де ховаються морські мешканці.
 •     Бухта Абу Дабаб - місце проживання гігантських черепах і акули-гітари, рідкісних акул у світі. Це місце для спостереження за «морською коровою», що знаходиться під загрозою зникнення або дюгонів.

Кілометри красивих коралових рифів, численні затонулі кораблі і величезна кількість морських мешканців - Червоне море - унікальний морський рай, який пропонує один з найбільш вражаючих дайвінг в світі. Відправляйтеся в тур в Єгипет, тут вас чекає багато хороших пропозицій на предмет підводних пригод і не тільки.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.