Санаторний відпочинок у Карлових Варах

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Згідно з легендою, чеський імператор Карл IV одного разу відправився на полювання в лісисту місцевість. Під час погоні за здобиччю його вірний пес потрапив у річковий вир, з якого ключем била гаряча вода. Імператор був вражений цим дивом природи, і вже через деякий час навколо цього джерела з'явилося поселення, яке було названо Карлові Вари.

Йшли роки, і слава про цілющу воду Карлових Вар рознеслася по всьому світу. Сьогодні тутешні санаторії визнані одними з кращих в Європі.
Традиція оздоровлення, заснована на лікувальних властивостях мінеральних джерел, має майже 600-річну історію. Саме тут вперше почала розроблятися наукова практика використання мінеральних вод для оздоровлення і лікування.
Термальні джерела Карлових Вар – це гарячі хлоридно-натрієві і вуглекислі води. До їх складу входить літій, бром, залізо, кальцій, калій і ще понад 50 мікроелементів, які є основою багатьох ферментативних систем організму. Кожен санаторій, чи то Роял Регент, Карлсбад Плаза або будь-який інший, має висококваліфікований медичний персонал. За результатами діагностики кожному пацієнту призначається індивідуальний режим лікування мінеральною водою. Лікар визначає джерело, час пиття, кількість води і супутні процедури. Поступаючи в організм, мінеральна вода благотворно впливає на слизову оболонку стравоходу, систему метаболізму, шлунково-кишковий тракт, нирки і підшлункову залозу.
Кожен відпочиваючий повинен пам'ятати, що самостійний, неконтрольований прийом мінеральної води не тільки неефективний, але й може бути шкідливим. Ідеальний варіант, при якому пацієнт проходить повний курс лікувальних процедур, тритижневе лікування. За 21 день пацієнти проходять три тижневих хронобіологічних циклу. Наприклад, Брістоль в Карлових Варах пропонує відновлювальні процедури, після яких пацієнти відчувають помітне поліпшення свого стану.
На жаль, сучасний ритм життя не завжди дозволяє пройти повний курс оздоровчих процедур. Але навіть два тижні перебування на чеських курортах під наглядом фахівців обов'язково принесуть користь здоров'ю. Наприклад, санаторій Імперіал – ідеальне місце для відновлення сил після напруженого робочого періоду. Крім мінеральних джерел, пацієнтам пропонується грязелікування та інші фізпроцедури. Імперіал в Карлових Варах пропонує традиційні методи лікування в поєднанні з новітніми розробками медицини.
Річмонд має майже столітню історію. Особливою перевагою Річмонда є бальнеологічне відділення, в якому створені прекрасні умови для лікування і загального оздоровлення організму.
Комплексне курортне лікування в знаменитих чеських санаторіях відрізняється високою ефективністю і включає в себе безліч процедур: масажі, промивання, різні ванни, лімфодренажі та багато іншого. Так, в санаторії Колонада пропонується торф'яне лікування та місцеві цілющі грязі. Колонада в Карлових Варах – це можливість насолодитися мінеральними, вуглекислими, перлинними ваннами, які надають чудову омолоджуючу дію на весь організм.
Роял Регент у Карлових Варах оснащений найсучаснішим обладнанням, пацієнтам пропонуються магнітотерапія, лазерна терапія та безліч інших процедур. У Брістолі прекрасні умови для лікувальної гімнастики, а в Карлсбад Плазі пацієнтам пропонується лікування ультразвуком та широкий спектр електротерапії. Кожен чеський санаторій по-своєму унікальний, але є одна обставина, яка об'єднує все: всі процедури виконуються на вищому рівні і відповідають найсуворішим вимогам.
При відсутності протипоказань, санаторне лікування в Карлових Варах – це ідеальна можливість поправити своє здоров'я і зарядитися енергією перед новими звершеннями.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.