Відпочинок на Сейшелах

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Столиця Сейшел - Вікторія. Це єдине місто на островах і єдиний порт, інші населені пункти - це прості селища або резиденції готелів. Вікторія невелике місто, яке було відреставроване кілька десятків років тому - чисте, красиве, акуратне.

Відпочинок на Сейшелах дозволить вам побачити молодшого брата Лондонського Біг Бена - Літл Бен, зменшений варіант знаменитої годинникової вежі. На особливу увагу заслуговують кілька будівель в місті - суд і поштове відділення, вони збереглися з колоніальних часів. Ну і, звичайно, купуючи тури на Сейшели, не можна обійти стороною острівну родзинку - колоритні рибні, фруктово-овочеві ринки і сувенірні прилавки.

Острів Праслін

знаменитий тим, що може запропонувати кращий відпочинок на Сейшелах на пляжі Енс Лазайо. Це північне узбережжя славиться ідеальними пляжами - білосніжним дрібним піском, рідкісними, облизаними морем, валунами і чудовими хвилями бірюзового кольору. Там є спеціальна безпечна зона для заняття дайвінгом, а на сході коралові рифи утворюють напівкруглу природну «ванну» - там затишно і тепло. Шикарний ресторан на узбережжі нагодує екзотикою кожного, хто придбав тури на Сейшели і відправився на Праслін. Будучи на цьому острові, варто обов'язково відвідати Майську долину - там можна побачити великий ліс гігантських кокосових пальм, прогулятися по лісі серед чагарників гвоздики, апельсинових і кавових дерев і дикого ананаса. Можливо, вам пощастить побачити чорного папугу - він мешкає тільки там.

Острів Мае

найбільший, саме там проживає більша частина місцевого населення, там знаходиться єдиний аеропорт, де приземляються туристи, що прилітають відпочити на Сейшелах. Мае можна назвати краєм національних парків - в Морн Сейшелуа знаходиться однойменний найвищий пік країни, на висоті 905 метрів, на заході і сході острова розташувалися Національні парки Порт Лоной Марін, а також Байе Тернан Марін. А навколо цього великого острова Мае в безпосередній близькості розкинулися безліч маленьких островів, що так і ваблять відвідати їх. Тури на Сейшели на острів Мае дозволять побачити унікальні рослини, що ростуть тільки там. Наприклад, медуза дерево або хижий сейшельський глечик, а також безліч чудових орхідей.
Як не дивно, але відпочинок на Сейшелах можна поєднати з відвідуванням картинних галерей, яких там, треба сказати, чимало. Справа в тому, що острови полонили багатьох художників і ті навіть переїхали туди жити. Вони черпають натхнення в «райському» куточку, а їхні картини продаються по всьому світу і представлені в місцевих галереях. Тому навіть в такій істинно курортній країні, перебуваючи на Сейшели, можна поєднати фізичний і духовний відпочинок і забезпечити собі культурне проведення часу.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.