Одеса - перлина біля моря

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Про це місто можна говорити нескінченно довго. Обговорювати його неповторний національний колорит, непередбачуваність, історію, загадкові наповнені легендами вулиці і багато іншого, можна дуже довго. Для туристів є як історичні пам'ятки, так і безліч інших цікавих місць.

Почати знайомство з містом можна з Приморського бульвару. Назва прямо говорить про його місцезнаходження. Бульвар знаходиться на березі Чорного моря. Прогулюючись по бульвару, вдихаючи аромати багаторічних каштанів, можна наткнутися на пам'ятник Дюку Рішельє. Це перший пам'ятник в Одесі. Дивно, що Дюк займав пост прем'єр–міністра Франції, причому двічі. З гумором у місцевих жителів все в порядку. Вони навіть змогли розглянути «з другого люка» інтимні місця Дюка. Пам'ятник стоїть у напрямку до Потьомкінських сходів, що спускаються до моря. Вони приваблюють своєю неповторною архітектурою туристів зі всього світу. Саме на них більшість місцевих жителів зустрічають Новий Рік. З сходами пов'язано багато цікавих легенд, одна з них свідчить, що під нею заховані награбовані скарби Мишка–Япончика. Потьомкінські сходи складаються з 192 сходинок і 10 площадок, саме вони не дають втомитися пішоходу при підйомі вгору. За пам'ятником Дюку знаходяться два будинки: один з них колишні каси для морських прогулянок, нині ресторан, а другий до революції був міським судом, саме тут отримав вирок Котовський.
Бульвар прекрасний у будь-який час року, користується попитом у одеситів і приїжджих. Якщо трохи віддалитися від Воронцовського палацу, можна потрапити на знаменитий пішохідний міст в Одесі – це Теїн міст. Він особливо популярний у молодят і просто закоханих пар, вони вішають замки з символічними написами про вічне кохання, а ключі викидають у море. Ходить легенда, що міст був побудований спеціально для голови Одеського обласного комітету КПРС Синиці, що б йому було зручніше ходити до тещі на млинці.
Одеса наповнена своїми цікавими легендами, майже кожен будинок пов'язаний з якою-небудь подією в місті. Туристів приваблює так само і чудове море. У місті добре розвинена інфраструктура, багато барів, ресторанів, меню яких рясніють розмаїттям, а на початку кожного точно є чорноморська барабулька. А гумор одеситів точно не залишить вас байдужим в цьому просоченому історією місті. Відвідавши Одесу, ви зрозумієте, що це дійсно «перлина біля моря».

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.