ТОП подій Львова в лютому

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Організатори культурного відпочинку в Львові потурбувалися, щоб останній місяць зими став яскравим і сповненим чудовими враженнями і емоціями. Перед глядачами гостинно відкривають двері відомі зали та театри міста. Серед великого розмаїття заходів, навіть самі вибагливі поціновувачі мистецтва знайдуть розраду для себе.

Наймасштабніші заходи відбудуться на майданчиках відомих культурних закладів:

  • Львівський національний театр опери і балету;
  • Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької;
  • Арена Львів.

На театральних підмостках

Візиткою театру імені М. Заньковецької стала вистава «Марія Заньковецька». Саме в лютому в поціновувачів мистецтва є можливість не тільки дізнатися про життя та долю відомої української актриси, а й про особливості атмосфери того часу. Спектакль-дума - це яскравий приклад того, що навіть зі звичайної біографічної історії можна створити справжній шедевр.

Досягти успіху вдалося завдяки професіоналізму та таланту квартету акторів: Ф. Стригун, Б. Козак, Л. Кадирова, В. Максименко. Вистава стала тим символом, який об’єднав акторів, глядачів у любові до свого театру.

Квитки https://lviv.kontramarka.ua/uk/maria-zankovecka-42919.html

Львівська опера запрошує глядачів насолодитися класикою драматичного мистецтва оперетою «Летюча миша». Це один з неповторних та неперевершених творів Йогана Штрауса молодшого, який зайняв достойне місце в списку світових доробків.

Свою назву оперета отримала завдяки головній героїні. Красуня Розалінда одяглася на бал-маскарад в костюм летючої миші. А її чоловік, не впізнавши власну дружину, закохався в неї. Вражаючий і одночасно казковий сюжет зацікавлюю вже з першої дії. Інколи маски можуть виконати навіть найзаповітніші бажання.

Квитки https://lviv.kontramarka.ua/uk/letuca-misa-41769.html

Академічний український театр порадує шанувальників постановкою «Бездна» Ореста Огородніка, який один з найкращих режисерів країни в цьому жанрі. Автор визначив його жанр як драматичну притчу. Історія розказує про дві родини, які абсолютно протилежні, але життя змушує їх рухатися назустріч. Вони мусять долати проблему двомовності, різних культур. Актори передають послання, що взаєморозуміння і любов здатні подолати все.

«ШоуЮри»

На нове гумористичне шоу запрошує відомий телеведучий, гуморист і актор Юрій Горбунов. «ШОУЮРИ» об’єднало кращих сценаристів, популярних гумористів з метою розважити глядачів, подарувати їм гарний настрій та неперевершені враження.

Юрій Горбунов розкаже секрети подій за кадром та завісою, поділиться веселими історіями зі знімальних майданчиків. Окрім того присутні зможуть відчути себе в центрі подій завдяки інтерактивним номерам.

Глядачів очікують веселі скетчі, якісний гумор та відомі актори українського телебачення.

Щоб насолодитися заходом, який вам сподобався, головне заздалегідь придбати квитки. Сервіс онлайн-бронювання дозволить вчасно купити необхідні білети.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.