Поїздка на автомобілі в Європу, що необхідно знати?

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У сьогоднішній статті ми розповімо все, що потрібно для поїздки на машині до Європи. Спочатку давайте зазначимо, які можуть бути переваги і недоліки такої поїздки.
Отже, в якості мінусів можна виділити витрати. Подорож на довгу відстань буде однозначно коштувати дорожче ніж переліт на авіатранспорті, незалежно від кількості людей.

Варто враховувати, що машину потрібно заправляти, особисто вам потрібно десь ночувати, харчуватися, а на деякі автостради ЄС окремо потрібно купувати так звану «віньєтку» (дорожній збір).
А плюси також очевидні. Перший - це повна свобода пересувань, а другий - це можливість заощадити гроші. При поїздці на короткі дистанції на одному, двох баках бензину з Києва можна дістатися до Варшави. Від вас не зажадають оплату дорожнього збору.
Якщо ж ви зібралися, наприклад, їхати з Києва до Варшави, а з Варшави на літаку до Франкфурта, то поїздка обійдеться в ті ж гроші. Сам авіаквиток, звичайно ж, буде дешевший, але за паркування на тривалий час ви заплатите в сумі з ночівлею і їжею стільки ж, скільки і прямий переліт з Києва до Франкфурта. Тому ви тільки витратите сили і час.
Але, щоб ви не вирішили, варто пам'ятати, що шенгенська віза робиться або в ту країну, в яку в'їжджаєте, або в ту, де довше будете перебувати, в іншому випадку можуть депортувати.

Які документи потрібні для поїздки в Європу на машині?

  • Для початку, зробіть перевірку транспорту на несправності і при необхідності проведіть ремонт. Пам'ятайте, що європейці не потерплять надмірні вихлопи вуглекислого газу - це має бути виправлено в першу чергу. Ну і в разі поломки, обслуговування в їх СТО буде коштувати на порядок вище.
  • Далі слід мати при собі повний набір в аптечці і обов'язково вогнегасник, поліції на дорогах Європи не багато, але якщо зупинять і перевірять на такі банальності, за відсутності штраф буде величезний!
  • Бажано (але не обов'язково) купити овальну наклейку з написом «UA» і приклеїти ззаду на бампер / скло / багажник.
  • І останнє - документи, це технічний паспорт і зелена карта на автомобіль. Зелена карта - це страхування для автомобіля.

Що брати в дорогу?

Щоб застрахуватися від непередбачених ситуацій і по максимуму заощадити, запасіться цими речами:

  • GPS: не забудьте завантажити необхідні карти;
  • Звичайна карта: не варто повністю довіряти безсердечним машинам;
  • Їжа в дорогу: ціни в ресторанах і кафе Євросоюзу дуже високі, але от у супермаркетах іноді навіть нижчі, ніж в Україні;
  • Пакет «Тревел СІМ»: міжнародна картка для мобільного телефону, з вигідними тарифами;
  • Пальник і намет: якщо не хочете витрачати гроші на готель, можна ночувати в кемпінгу.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.