Де в Києві вигідно орендувати автобус?

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Коли мова йде про таку послугу, як оренда автобуса в Києві, то її пропонують для замовників безліч транспортних компаній. Але чим виділяється із загальної маси подібних фірм компанія Express Bus, що здійснює пасажирські перевезення по Україні?

Переваги компанії Express Bus

Ми впевнені в бездоганній якості послуги оренди автобуса в Києві та пасажирських перевезень від компанії Express Bus. Цьому є кілька причин:

  • Компанія Express Bus є лідером столичного ринку транспортних послуг;
  • Вона надає в Києві оренду автобуса у будь-який зручний для замовника час і всі дні тижня;
  • Фірма володіє сучасним автопарком, готова подавати замовникам для перевезення справний і підготовлений транспорт;
  • Оплачувати транспортування замовники можуть готівкою або безготівково.

Коли необхідно орендувати автобус?

Пасажирські перевезення по Україні, Києву та Київській області від компанії Express Bus, яка має заслужену репутацію, охоче замовляють туристичні агентства. Це оглядові екскурсії на 1-2 дні, так звані тури вихідного дня, або багатоденні подорожі для школярів, студентів, туристів. Орендувати автобуси по Києву вигідно підприємствам для перевезення працівників на роботу, на корпоративні заходи. Приватні особи замовляють транспорт для весіль і банкетів.
Існує безліч причин, щоб скористатися послугами Express Bus. Якщо вам потрібні автобуси підвищеної комфортності місткістю 6-75 чоловік, компанія Express Bus надасть відповідні засоби пересування. Сучасний автотранспорт перевозить з комфортом пасажирів в будь-який час року.

Вигідна оренда автобуса

Багато людей віддають перевагу автобусам перед іншими видами транспорту. Орендувати транспорт дешевше, ніж його купити – очевидна річ. Express Bus надає досвідченого водія, який відмінно знає оптимальний маршрут поїздки, тому орендар тільки оплачує послугу і отримує комфортну доставку в пункт призначення і назад. Замовляючи оренду автобусів у Express Bus, ви можете бути впевненими в безпеці перевезення та точному виконанні всіх умов домовленостей.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.