Як служба моніторингу допомагає в бізнесі з перевезення пасажирів

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Послуга перевезення людей завжди користувалася попитом у населення, тому бізнес з перевезення пасажирів матиме безперечний успіх при правильному підході і належному контролі. Міська влада в цілому схвально ставляться до організації нових маршрутів за умови дотримання перевізником всіх заходів безпеки і відрахування податків у бюджет міста.

Користуються прихильністю нові шляхи сполучення і у населення, адже з їх допомогою дістатися в потрібне місце стає швидше і зручніше.
Але бізнесмену недостатньо просто закупити нові автобуси, обладнати їх відповідно до всіх законодавчих норм і погодити маршрути в міській мерії. Власнику бізнесу також необхідно підібрати персонал, який буде працювати на нових машинах, і налагодити точний контроль за технікою. Відсутність нагляду та обліку загрожує для бізнесмена тим, що із-за зловживань найманими працівниками бізнес з перевезення пасажирів швидко прийде в занепад і стане фінансово невигідним для його власника.
Адже наймані водії дуже люблять «полівачити» на службовому автобусі і заробити собі трохи грошей в обхід власника. Це можуть бути і якісь договірні перевезення під замовлення, і злив пального з бака автобуса з подальшим перепродажем. Не варто також забувати про захист новенької техніки від викрадення, інакше бізнесменові просто не буде на чому перевозити пасажирів.
Вирішити всі завдання по контролю за автопарком автобусів допоможе впровадження в компанії системи супутникового моніторингу. На кожну одиницю техніки встановлюється невеликий gps-датчик, який відстежує поточне місцезнаходження автобуса і передає його географічні координати в систему моніторингу. Далі служба супутникового стеження з отриманих координат вибудовує безперервний маршрут руху машини і відображає його на карті власнику бізнесу. Бізнесмен може переглядати поточне місце розташування будь-якого зі своїх автобусів, так і дізнатися всю історію поїздок своїх машин за будь-який період часу в минулому.
З допомогою такого відстеження власник компанії може дізнатися, чи справді всі автобуси перебували на своїх маршрутах, або хтось з водіїв вирішив підзаробити на стороні. Для цього власнику треба просто подивитися, чи немає відхилень на шляху руху автобуса від запланованого маршруту, і в разі виявлення таких відхилень оперативно втрутитися і повернути автобус на лінію.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.