Коли потрібно викликати евакуатор

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З настанням весни кількість автотранспорту на дорогах значно виростає. Бажаючих подорожувати на колесах стає значно більше. Щільність потоку транспорту зростає, із-за чого регулярні ДТП – реальність, на жаль.

Більшість аварій носять характер незначних зіткнень або царапин машин, але трапляються і більш серйозні аварії, після яких машина не може взагалі їхати самостійно. Але ж її потрібно буде прибрати з проїжджої частини. Адже ймовірність чергового ДТП значно зростає в пробці.
Що таке евакуатори автомобілів? Якщо раніше дане поняття асоціювалося з дією влади міста, які відправляли автомобілі, які стоять не в тих місцях, на штрафну стоянку, то зараз евакуатор – це друг, який може допомогти. Як показують опитування, вісім з десяти водіїв мають номери подібних рятувальних служб в пам'яті мобільного або записнику.

Коли потрібна послуга евакуації?

Можна назвати з десяток приводів, коли варто викликати евакуатор. Перший повід – це, звичайно ж, вихід авто з ладу. Кожен може пригадати ситуацію, коли у нього ламався в дорозі автомобіль, і поруч немає ніяких автомобільних СТО. Можна "голосувати" і просити незнайомих людей вам допомогти, а можна звернутися до якісної служби, яка надішле вам машину і допоможе доставити ваш автомобіль до потрібного місця.
Другий випадок, коли варто користуватися послугами евакуатора – ДТП, через яку автомобіль в принципі стає некерований. В такому разі – евакуація авто це єдиний реальний вихід, адже авто на дорозі просто так не залишиш.
Також можна порадити евакуаційні послуги всім водіям, які вжили алкогольні напої. Незважаючи на те, що почуваєте ви себе впевнено і зупиняти транспорт без причини поліція не має права, але відчуваючи мінімальне похмілля – краще викликати допомогу. П'яні водії за законодавством караються дуже жорстко, крім того, сідаючи за кермо п'яним, ви піддаєте не тільки себе небезпеці – ви піддаєте небезпеці життя і здоров'я інших людей (пасажирів, перехожих і т. д.).

Вибір служби

Сьогодні з'явилося дуже багато різних компаній, що займаються евакуацією та буксируваннят автотранспорту. Інтернет допоможе вам дізнатися більш детальну інформацію про різні евакуатори, тарифи, способи доставки і так далі. Деякі служби також надають послуги з "першої допомоги" автомобіля на місці, якщо це в силах команди, яка прибула за викликом. Евакуатор – ваш друг, який з радістю вам допоможе!

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.