Контроль автотранспорту перевізника

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Для контролю будь-яких транспортних засобів зараз широко використовується GPS обладнання. Завдяки такій системі GPS-моніторингу ви завжди зможете проконтролювати, де знаходиться автомобіль чи автобус, а також визначити рівень пального в його паливному баку.

Щоб встановити таку систему на автотранспорт, необхідно придбати відповідні прилади. У більшості випадків це GPS трекер, який ловить супутниковий сигнал, контролер, спеціальні модулі зберігання даних з програмним забезпеченням і різні датчики. Все це можна знайти на сайтах компаній, що займаються моніторингом транспорту. Таке обладнання забезпечує не тільки контроль, але і безпеку автомобіля, оскільки в екстренній ситуації водій може подати сигнал тривоги. З його допомогою можна відключити електромережу транспортного засобу і запобігти можливому викраденню чи аварії.
Особливо актуальний контроль за рухом міських автобусів для пасажирів. На дорогах з'являється все більше крупногабаритних автобусів - львівські "Електрони", білоруські МАЗи, які реалізує на українському ринку компанія УкрЄвроМАЗ http://www.ukreuromaz.com/maz/. Інтервал руху відповідно дещо зростає і людям зручно відслідковувати "свій" автобус, щоб не простоювати зайвий час.

Які бувають датчики контролю?

Найпоширеніші GPS-пристрої стеження збирають інформацію про витрату і рівні палива, температуру рефрижератора, навантаженні на вісь і стан двигуна. Але найперше, навіщо потрібен моніторинг автотранспорту, це відстеження місця розташування і пересування автомобілів. Однак крім цього існує безліч додаткових датчиків стеження за станом транспортного засобу. Все залежить від сфери діяльності, в якій використовується GPS моніторинг.
Для підприємств, що займаються будівництвом, наприклад, може знадобитися датчик для фіксації простою і роботи будівельного крана або бетономішалки. Так само на автомобіль можна встановити датчик фіксації відкривання дверей, що може запобігти незаконне проникнення. Для служби таксі, наприклад, можуть встановити датчик, який визначає наявність пасажирів в салоні або стиль водіння водія. Все це дозволяє власнику автопарку з'ясувати, наскільки чесно працюють його співробітники. Якщо якісь порушення будуть виявлені, то їх можна з легкістю довести, тому що інформація з датчиків автоматично потрапляє на сервер.
Завдяки інноваційним технологіям, всі датчики виготовляють з високоміцних матеріалів. Компактність цих пристроїв дозволяє встановити в автомобілі відразу кілька приладів контролю. Більшість з них водонепроникні, що дає можливість встановлювати їх із зовнішнього боку автомобіля. Також є датчики з можливістю прихованої установки, так звані «шпигунські» маячки. Деякі автомобільні трекери дозволяють прослуховувати салон автомобіля, для цього потрібно просто зателефонувати на встановлену в GPS-трекер SIM-карту.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.