Оренда автобуса - вигідно і зручно

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Без певних видів послуг вже неможливо уявити своє життя. Серед цих видів сервісу широко розвинені пасажирські перевезення. Як би не був розвинений залізничний та авіатранспорт, подорож на автомобілі все одно має ряд переваг. Одним з них є безпересадочний переїзд в пункт призначення.

До аеропорту або залізничного вокзалу в містах – мегаполісах потрібно дістатися, додатково витративши час і гроші. Ряд дрібних міст, з невеликим числом жителів і зовсім не охоплені мережею залізниць, вже не кажучи про авіасполучення.
У кожному місті розвинена сфера пасажирських перевезень. З одного боку, це дуже прибуткове заняття, тому в транспортних компаніях завжди будуть в наявності засоби перевезення пасажирів. З іншого боку, поїздки на орендованому транспорті комфортабельні і зручні.
Сучасні компанії надають вибір транспортного засобу для різних цілей. Туристичні поїздки здійснюються на спеціально обладнаних автобусах місткістю понад 30 місць. Комфорт подорожі забезпечений системою підтримки мікроклімату салону, який представлений обігрівом в зимовий час і кондиціонером в літній. Такі автобуси оснащені мультимедійним обладнанням, що дозволяє скоротати час і в дорозі подивитися улюблені фільми або передачі.
При організації корпоративних заходів гостро стоїть питання доставки гостей до свята і назад додому. Досить зробити заявку в компанію з перевезень, вказати кількість осіб, а також маршрут прямування, і відповідний транспорт по часу буде надано. Якщо пасажирів не більше 10 осіб, то співробітники запропонують оренду мікроавтобуса. Це істотно заощадить кошти.
Для зустрічі гостей з аеропорту замість декількох машин таксі відмінною альтернативою виступить транспортна компанія.
Оренда автобусів та мікроавтобусів має ряд переваг. Транспортний засіб проходить технічний огляд перед кожною поїздкою. В ролі водія виступають кваліфіковані працівники, які мають всі необхідні документи на здійснення діяльності по перевезенню людей. Звертаючись в транспортну компанію можна позбутися проблем власного автопарку, на утримання якого необхідно витрачати такі кошти, а може навіть і в більшій кількості. Зупинки по маршруту не регламентуються і виробляються на вимогу пасажирів.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.