Особливості автобусних турів в Європу

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Був час, коли поїздка за кордон була екстраординарним явищем і вимагала численних узгоджень, збирання характеристик і довідок. Зараз становище кардинально змінилося: візовий режим або скасований, або значно пом'якшав, а закордонні тури стали доступні багатьом.

Автобусні тури

У багатьох туристів користуються популярністю подорожі на автобусах: спочатку вони розглядалися як економічний варіант для не дуже заможних туристів, перш за все, студентів, що бажають побачити всю Європу «в одному флаконі».

Хто замовляє автобусні тури?

Однак поступово з'ясувалося, що в подібні подорожі охоче відправляється не тільки молодь, а й сімейні пари середніх років, самотні жінки бальзаківського віку (на жаль, чоловіки в турах зустрічаються набагато рідше), а також бадьорі пенсіонери, які хочуть побачити світ. Ці люди, в основному, належать до середнього класу і часто готові переплатити, але розміститися в комфортабельному готелі, відвідати організовані обіди і вечері в ресторанах, а також відвідати додаткові екскурсії в супроводі місцевого гіда перекладача німецької або французької мови.

Види автобусних маршрутів

Саме тому в каталогах відомих туристичних фірм, що давно займаються автобусними турами, можна знайти як дешеві подорожі з нічними переїздами, маршрут яких охоплює  3-5 міст, так і дорогі маршрути, тривалістю 15-17 днів, в яких часто передбачається тривале перебування в одному місті (наприклад, Парижі або Римі), або відпочинок на морі.
Немає нічого дивного в тому, що подорожі на автобусах особливо популярні у осіб, які бояться літати на літаках (а до них, за статистикою, відноситься приблизно третина населення). Для тих, хто не страждає аерофобією, призначені комбіновані тури - спочатку група доставляється літаком в базове місто Західної Європи (Відень, Дюссельдорф, Париж), де і стартує туристична поїздка.

Спрощення подорожі

Наша агенція, володіючи парком комфортабельних автобусів, пропонує автобусні екскурсії в Європу зі Львова. При замовленні від організованої групи туристів, ми можемо організувати екскурсію з вашого міста.
Детальне планування екскурсій з врахуванням теперішніх стандартів безпеки, сучасні автобуси, досвідчені водії та екскурсоводи допоможуть вам отримати задоволення від поїздки та відпочити.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.