Подорож з пригодами: правила буксирування авто

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якщо мандрівник вирушає в подорож власним автомобілем, в дорозі він не застрахований від неприємних пригод, що можуть трапитися з його «залізним конем»: пробилося колесо, недотягнув до АЗС і т.п. Часто, у людини немає можливості викликати евакуатор, і тому буксирувати машину доводиться своїми силами. Для того щоб це робити, слід пам'ятати про ряд деяких важливих моментів.

Дана стаття розкриє всі секрети правильного буксирування автомобіля.
Насамперед треба пам'ятати про те, що знадобиться спеціальний трос. Він продається в кожному автомобільному магазині. Якщо турист його купив, то потрібно покласти в багажник, і нехай він буде там. Трос нікому не завадить, але може знадобитися в найбільш несподіваний момент.
При його купівлі окрему увагу слід приділяти гакам. Вони повинні бути зроблені так, щоб без зайвих труднощів заходили у вушка для буксирування. Ні в якому разі не можна допустити щоб у момент буксирування гак несподівано вилетів. Якщо це станеться, то на кузові гарантовано з'явиться вм'ятина або подряпина.
Краще придбати надійний трос, і не переживати, що він порветься, ніж купити щось дешеве, і всю дорогу думати про те, як би не сталася неприємність.

Кілька рекомендацій для буксирування

  • Уважними повинні бути як водій за кермом буксированого, так і той, який керує буксируючим автомобілем. Йому слід їхати повільно, і без будь-яких ривків. Потрібно намагатися спрогнозувати дорожню ситуацію. Завжди важливо пам'ятати, що позаду ще одна машина. Варто бути максимально пильним на перехрестях, і світлофорах.
  • Щоб було легше орієнтуватися, треба періодично поглядати в дзеркало заднього виду. Воно дасть можливість бути в курсі того, що відбувається позаду.
  • Потрібно плавно рушати. Якщо не виконувати це правило, то може порватися трос. Рухатися треба повільно, щоб кожен раз не зупинятися, і по-новому рушати.
  • Водієві транспортного засобу, що буксирує, також треба бути уважним. Ключ повинен бути завжди в замку, в першому положенні, щоб не заклинило кермо.
  • Їхати треба так, щоб буксирувальний трос завжди був натягнутим. Навіть гальмувати потрібно так, щоб трос не лягав на землю. Якщо це станеться, то він може опинитися під колесами. Велика ймовірність, що потрібно буде купувати новий трос. Контроль натягу залишається за тим, хто сидить в салоні буксируваного автомобіля
  • Водії повинні обов'язково підтримувати зв'язок між собою. Варто заздалегідь обговорити маршрут. Як правило, користуються мобільним телефоном чи мовою жестів. Зв'язок повинен бути в будь-якому випадку.

І хоча трос неодмінно повинен бути у вашому багажнику, бажаємо щоб він ніколи не знадобився. Безпечної та щасливої Вам подорожі!

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.