Скорочення витрат на автопарк

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якщо ваша компанія має власний автопарк або використовує орендовані автомобілі, вам напевно не з чуток знайома проблема управління витратами на утримання транспортних засобів. Управління витратами на утримання автомобілів є великою проблемою для власників великих і малих, вантажних і легкових автопарків.

Витрати на утримання автопарку включають в себе витрати на ПММ, технічне обслуговування та ремонт машин, страховку, а також оплату праці водіїв та диспетчерського центру. Супутниковий моніторинг транспорту GPS Radar дозволяє оптимізувати багато з перерахованих статей витрат, підвищивши тим самим продуктивність праці і прибутковість бізнесу в цілому. На жаль, багато власників автопарків вважають, що домогтися високої продуктивності можна лише збільшивши кількість експлуатованих автомобілів, що вимагає великих фінансових інвестицій, які найчастіше виявляються невиправдані. Насправді, завдяки розвитку GPS-технологій скорочення витрат на автопарк стало можливо за допомогою впровадження контролю над переміщеннями всіх службових машин.
Безумовно, впровадження системи GPS-моніторингу в роботу автопарку займає не один день і вимагає досить чималих грошових вкладень, особливо якщо мова йде про великий автопарк, що складається з декількох десятків, а то і сотень, машин. Однак мудрий бізнесмен розуміє, що одного разу витратившись на купівлю трекерів, датчиків рівня палива та іншого бортового обладнання та встановлення цих пристроїв на кожну машину в своєму автопарку, він прийме довгострокове рішення по оптимізації роботи автопарку.

5 причин встановити моніторинг транспорту від GPS Radar:

  • Зниження витрат на паливо. Супутниковий моніторинг транспорту дозволить підвищити ефективність використання ПММ за рахунок зменшення часу простою та оптимізації маршрутів.
  • Підвищення ефективності праці. Впровадивши в свій автопарк систему супутникового моніторингу GPS Radar, ви отримаєте доступ до звітів про всі переміщення кожного авто, про пробіг, мотогодинах, витраті палива і іншим важливих показниках. Аналіз цих даних допоможе оптимізувати ефективність маршрутів і поліпшити диспетчеризацію.
  • Зниження витрат на техобслуговування. Впровадження GPS моніторингу автотранспорту та встановлення датчиків, що дають інформацію про параметри роботи двигуна, дозволить своєчасно відправляти машини на техобслуговування, не доводячи їх стан до критичного.
  • Скорочення аварійних ситуацій. Відстежуючи перевищення швидкості, ви можете стимулювати водіїв дотримуватися необхідного швидкісного режиму, що дозволить скоротити ймовірність попадання ваших машин в аварії.
  • Продовження терміну служби автомобіля. Впровадження системи GPS Radar дозволить продовжити термін експлуатації транспортних засобів за рахунок виключення «лівих» рейсів і скорочення пробігу шляхом оптимізації маршрутів.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.