5 пам’яток Львова, де ви ще не були

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Львівська ратуша, площа Ринок, Львівський оперний театр, Палац Потоцьких, Старе місто – ці пам’ятки міста Лева знають всі, хто хоч раз побував тут. Але є у Львові і маловідомі місця, до яких не завжди потрапляють туристи. Якщо хочеться подивитися на місто свіжим поглядом, варто спробувати відкрити в ньому щось нове для себе.

Дерев’яна церква на Сихові

Найбільший спальний район Львова насправді не містить майже нічого цікавого – одні житлові будинки. Однак не всім відомо, що саме серед них захований справжній шедевр сакральної архітектури – дерев’яна церква Пресвятої Трійці. Вона була побудована ще у 17 ст. і збереглася до наших днів.

Палац Дуніковського

Цей палац створили ще у 1898 році на замовлення геолога-палеонтолога Еміля Дуніковського. Сьогодні в цій споруді розташована філія Львівського національного музею. Подивитися на цю хоч і маловідому, але дуже красиву пам’ятку можна за адресою вул. Драгоманова, 42.

Медова печера

Львів славиться не тільки своєю чудовою архітектурою, а ще і унікальними природними пам’ятками. До таких можна віднести і Медову печеру: побачити її зможе кожен, хто відправиться на східну околицю міста в місцевості Майорівки. Відомо, що загальна довжина ходів у цій печері досягає 56 метрів. Туристи, які наважаться зазирнути всередину, повинні остерігатися кажанів.

Пам’ятник Рюкзаку

Тим, хто цікавиться оригінальними пам’ятниками, скоріш за все, захочеться відвідати і це цікаве місце Львова. У внутрішньому дворі факультету географії університету ім. І. Франка (вул. Дорошенка, 41) був встановлений пам’ятник Рюкзаку. Така важлива рік, як заплічний мішок, полегшує життя туриста та дає можливість переносити багато необхідних речей. Рюкзак став символом, який об’єднує людей різних національностей та поколінь.

Підземелля Львова

Багато гостей Львова навіть не підозрюють, що можна влаштувати екскурсію містом по підземеллях. Спеціалісти стверджують, що під Львовом проходить до 100 км підземель (під монастирями, площею Ринок та колектором річки Полтва). Туристи можуть відвідати підземелля Єзуїтського костелу, аптеки-музею чи колишнього Домініканського монастиря. Відомо, що під Преображенською церквою є найбільші підземелля міста.

Тим, хто вже не раз бував у Львові і закохався у це місто на все життя, напевне, захочеться провести тут ще хоча б пару днів, щоб побачити на власні очімаловідомі пам’ятки. Швидко вирішити питання пошуку квартири для оренди можна на сервісі day.lun.ua. Серед безлічі варіантів легко знайти той, який влаштує і по ціні, і по місцезнаходженню.  Львів варто відвідати навіть в тому випадку, якщо вільних від роботи є лише два дні.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.