Де зупинитися туристу в Львові

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якщо ви вирішили відвідати культурну столицю України - місто Львів, то у вас є кілька варіантів проживання. Отже, які ваші можливості.
Ось декілька варіантів для Вас:

  • Квартира подобово. Ви можете скористатися послугами безпосередньо городян - багато з них здають власне житло подобово. Однак з досвіду можу сказати, що в такому випадку ви не застраховані від брудної постелі або від поганого запаху з холодильника. А фотографії часто не збігаються з реальним станом справ. Тому якщо у вас немає в місті знайомих, які зможуть заздалегідь перевірити квартиру, ви можете серйозно ризикувати своєю зручністю. Можна знайти квартиру через агенції нерухомості, які займаються орендою і продажем квартир у Львові. Важливо - ні в якому разі не сплачуйте навіть половину суми вперед - тільки при поселенні.
  • Хостел. Якщо грошей у вас (майже) немає, то можна зняти недорогий хостел. Один такий є недалеко від вокзалу. Ціни дійсно дешеві, але душ загальний на всіх, включається за графіком. Про холодильник або телевізор навіть не мрійте. Вайфая немає. Зате недалеко знаходяться недорогі кафешки з вайфай. З номера не піймаєте, але на обіді пошту перевірити можливість буде.
  • Готелі у Львові. Якщо дозволить гаманець, то оселяйтеся в готелі. Високі ціни виправдані високим сервісом - місцеві готелі звикли обслуговувати іноземців та послуги надають відповідної якості.
  • Booking - сайт для пошуку готелів. Дуже зручно. Але з націнкою. Тому є варіант знайти готель через цей сайт і після того знайти цей готель через звичайний пошук і замовити номер по телефону або будь-яким іншим зручним способом.
  • Вписка. Навіть не намагайтеся. Хіба що у вас є дуже хороші і багаті друзі. Львів настільки заповнений туристами і переселенцями, що всі безкоштовні варіанти давно зайняті. І навіть якщо ви такий знайдете, він буде надто далеко від туристичних маршрутів.

Оптимальний варіант

  • Якщо у вас є гроші - то краще шукати місце проживання за англійськими ключам «hotels in Lviv Ukraine» і подібним чином ви потрапляєте на ті готелі, які розраховують приймати європейців. Отже, якість послуг буде на висоті.
  • Якщо грошей мало - скористайтеся недорогим хостелом. Головне - що є куди скласти речі і переночувати.
  • Всі проміжні варіанти типу готелів подобово або готелів української спрямованості гарні тільки, якщо вам рекомендують їх знайомі, або агентства нерухомості, яким можна довіряти у Львові - їхати навмання все ж не варто.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.