Коучсерфінг – майже безкоштовна подорож

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Цей вид подорожей для тих, хто звик їздити по різних країнах, але хоче при цьому ще й заощадити. Саме такий зміст вкладав Кейсі Фентон в свій винахід. Розглянемо деякі практичні аспекти коучсерфінгу.

Це відносно новий спосіб подорожувати, призначений для бюджетних туристів. Суть полягає в істотній економії за рахунок проживання не в готелях і гастхаузах, а в будинках таких же однодумців, які готові надати своє житло в обмін на ваше.
Взаємність є основною умовою цього виду туризму. На додаток до надання житла однодумці зазвичай готові провести екскурсію по своєму місту, познайомити вас з його визначними пам'ятками, так і просто скласти вам компанію, якщо вони тільки будуть мати вільний час.
Реалізація коучсерфінгу стала можливою завдяки інтернету. Спільнота коучсерферів має свій власний ресурс, де можна знайти собі партнера. Так що якщо ви не готові оплатити проживання для прикладу в Imperial Palace 4* в Греції, можете пошукати ентузіастів, які готові прийняти вас у себе вдома.
Для того щоб отримати можливість спілкуватися на подібному сайті, достатньо зареєструватися, заповнивши анкету. Але будьте уважні, тому що писати все потрібно англійською мовою, навіть якщо інтерфейс буде російським. Для повноцінного використання сервісу вам потрібно активно вступати в спілкування, пропонуючи своє житло. Не варто розраховувати, що хтось запросить вас до себе просто так, не отримавши нічого натомість.
Але якщо все налагодилося, і домовленість складена, то підготуйтеся до поїздки, як слід: подбайте про сувеніри для господаря.
Питання безпеки повинні залишатися пріоритетними, незалежно від того, чи виступаєте  ви власником або гостем. Це точно нікому не зашкодить. На жаль, відомий неприємний досвід у колі коучсерферів, вірніше, нібито коучсерферів. Адже в цій соціальній мережі за фотографією може ховатися хто завгодно.
Без сорому проявляйте належну пильність. Не варто побоюватися, що господар при цьому образиться. Обов'язково займіться перевіркою документів: перешліть один одному копію, перепишіть собі дані і т. д. Можливо, комусь це не сподобається, але нормальна людина поставиться з розумінням.
На сайті можна замовити платну перевірку достовірності користувача, але вона не є обов'язковою.
Незважаючи на те, що нехай і рідко, але неприємності все ж трапляються, коучсерфінг успішно розвивається, залучаючи величезну кількість мандрівників з числа студентів і навіть бізнесменів. Більшість туристів залишається цілком задоволеними. Так що рекомендується хоча б зареєструватися на сайті і ознайомитися, а потім вже робити якісь висновки.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.