Львів - музей під відкритим небом

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Мабуть кожному і не раз доводилось чути щось про місто на заході України, або про затишний куточок Європи, де сплять вже століттями леви. Місто Львів завжди було улюбленим місцем не тільки для туристів, а для самих жителів. «Чому?», – запитаєте Ви.

Та тому, що Львів - це не тільки місто заклопотаних людей, які кожного ранку спішать на роботу, а після роботи біжать додому, де їх чекає сім’я, а й людей, які проводять свої вільні хвилини, сидячи затишному кафе, посеред маленьких вуличок, між історичними пам’ятками, будівлями, двориками та скверами. Та, напевно, ні один житель не знає всіх унікальних місць – ізюминок свого міста.

Не кожен львів’янин, не те що турист помітить, що майже на кожній вулиці в центрі десь сидить або лежить лев. Так, їх легко побачити при вході до Міської ради, чи при вході в якийсь ресторан, але це ж не все. Лев – основний елемент герба Львова. Та протягом п’яти років було нараховано 4,5 тисячі лев’ячих скульптур, які роблять місто світовим рекордсменом. 

Львів - це історія, яка пройшла через не одне покоління, кожне з яких залишило свій спадок. Безумовно, всі знають про театр Опери та Балету, який кожного дня приймає сотні туристів та львів’ян; театр, який манить людей відвідати його, що завітали до нашого міста Лева.

Також Львів унікальний своїми барами, ресторанами, та ще й кав’ярнями. Львівська кава своїм ароматом покрила ціле місто і наче зазиває Вас випити філіжанку запашної кави.

Також туристи не забувають і про львівський смак пива. Львівське — найстаріший бренд українського пива, що виготовляється з 1715 року Львівською броварнею.

Проте гуляти варто не тільки в центрі, а й в парках, де можна спокійно відпочити, посидівши на лавочці. Також рекомендуємо піднятись на «Високий замок» та відвідати  музей під відкритим небом – Шевченківський гай, який було засновано в 1971 році. Цей етно-парк розташований на лісистих пагорбах Подільської височини на території ландшафтного парку в місцевості Кайзервальд.

Музей народної архітектури й побуту нагадує маленьке село з старовинними дерев’яними хатками та церквами. В музей гарно й дбайливо було перенесено історичні споруди з різних регіонів Західної України та відтворені ліси Карпат. Експозиція музею представляє 124 пам’ятки архітектури, які об’єднані в садиби та виставкові зали.

Територія парку розділена на шість етнографічних зон. Як вже згадувалось, кожна зона нагадує окреме міні-село. Шість таких міні-сіл мають назви: «Бойківщина», «Лемківщина», «Гуцульщина», «Буковина», «Поділля» і «Львівщина», хоча останні три мало відвідуються туристами, адже є не вельми інформативними.

У музеї кожного року відзначаються та проводяться тематичні вечори, концерти та свята. Регулярно проводять заходи, до свят Великодня, дня Матері, Фестиваль середньовічної культури «Львів Стародавній», «Свято хліба», вечір на Івана Купала, фестиваль «Етновир», «Свято меду».  Напевне, саме через цей музей та парк, Львів почали називати музеєм під відкритим небом.

Завітайте до міста Лева разом із Dlab.com.ua і Ви не пошкодуєте!

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.