Львів зустрічає гостей

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

За кількістю туристів на рік Львів, мабуть, займає одне з провідних місць серед міст України. Як тільки його не називають - «маленьким Парижем», «другою Прагою», «молодшим братом Відня». Але хіба обов'язково необхідно порівнювати Львів з чимось ще?

Це місто гідне того, щоб бути першою скрипкою, а не задовольнятися другими ролями. Тому Львів - це просто Львів. Старовинний, елегантний, еклектичний. Він має власне обличчя, що з року в рік підтверджують нескінченні потоки гостей, що приїжджають сюди тільки для того, щоб познайомитися з містом. І кожен тут буде зустрінутий привітно - готелі Львова в центрі, в спальних районах і навіть у передмісті дадуть притулок всім. Туристичний бізнес у Львові є однією з найрозвиненіших сфер. Знайти тимчасовий притулок на будь-який смак не складе труднощів!

Як шукати?

Не будемо лукавити, більшість гостей міста воліють діяти за асоціативної схемою: «готель - Львів - центр». Тобто прагнуть знайти житло в самому серці міста. Тільки так можна зануритися в унікальну атмосферу Львова. Прокидаючись від звуків проїжджаючого під вікнами трамвая, слухаючи, як двірник мете мощену бруківку, вдихаючи ледве вловимий аромат кави, ви відчуєте себе тут «своєю людиною». Ви можете скористатися послугами одного з безлічі хостелів, можете зняти квартиру, а можете вибрати один з готелів, які мають високу репутацію, підтверджену багаторічним досвідом. У Львові існує кілька таких, що функціонують вже не одне століття. Наприклад, першу будівлю готелю «Жорж» було зведено в далекому 1793! Пізніше вона неодноразово перебудовувалася, але на сьогоднішній день цей готель не тільки здатний прийняти досить велике число туристів, але і є одним з прекрасних зразків архітектури фешенебельних готелів XIX століття. Ви мріяли зупинитися в номері, де колись жив сам Жан-Поль Сартр, або Ференц Ліст? Тоді вам сюди! Старовинні готелі у центрі Львова готують своїм гостям чимало подібних сюрпризів.
Ось основні переваги таких готелів перед приватними апартаментами:

  • Хороша репутація;
  • Висококваліфікований персонал;
  • Багаторічний досвід надання туристичних послуг, що означає якісний і ненав'язливий сервіс;
  • Зручне розташування в центрі міста, що дозволяє зануритися в неповторну атмосферу Львова;
  • Власний ресторан, парковка та інші зручності;
  • Відсутність необхідності в послугах маклера, або іншого посередника;
  • Стиль, вивірений століттями.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.