Відпочинок з дітьми в Берліні

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Берлін — одне з найбільших міст в світі. З дитиною тут можна сходити не тільки в цікаві дитячі кафе і знайти масштабні атракціони, але і відвідати захоплюючі музейні виставки.
Перед тим як вирушати в поїздку з дитиною, необхідно скласти план вашої подорожі.

Якщо ви не можете визначитися з тим, якому виду транспорту віддати перевагу, то пам'ятайте, що подорож з дитиною на машині або автобусі — затія дуже нервова і втомлива.
Кращим часом для подорожі в німецьку столицю вважається весна, літо і рання осінь. Але і під час зимової подорожі в Берлін можна стати учасником цікавих культурних заходів та різдвяних виставок.
Для того щоб перетнути німецьку кордон з дитиною, його батькам необхідно доплачувати 25 EUR. Проживання у Берліні для сім'ї з 4 осіб буде коштувати близько 70 EUR.
Що стосується розваг, то в столиці Німеччини просто купа місць, куди можна піти з дітьми. Чого тільки вартує подорож в торгово-розважальний центр Леголенд, в якому практично все зроблено з деталей знаменитого конструктора. Вартість дитячого квитка сюди 15 EUR, а дорослого — 19 EUR.
Не менш захоплюючим відпочинок з дітьми буде, якщо відвідати центр розваг Jacks Fun World. На його території є не тільки захоплюючі атракціони, але і мотузяний парк, лабіринти, гірки. Сюди можна приходити з дітьми від 1 року.
«Тропічна країна» — парк водних розваг, який складається з аквапарку з двома островами, пляжами, штучними водоспадами, рідкісними рослинами і тропічним лісом. Щоб оглянути столицю Німеччини зверху, можна замовити екскурсію на повітряній кулі, наповненій гелієм.
Щоб відчути зі своїм малюком справжні традиції Дикого Заходу можна відвідати імпровізоване містечко Ельдорадо. Тут можна покататися на коні, подивитися, як жили індіанці, або зняти свій власний тематичний фільм. Це далеко не весь перелік цікавих місць у Берліні, куди можна піти з дітьми. Тому не пропустіть можливості якомога швидше сюди приїхати.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.