Якщо ви зібралися в Іспанію

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Іспанія може подарувати вам чудові моменти, які потім будуть згадуватися все життя. Ця країна пропонує також багато можливостей для гарного відпочинку. І щоб якомога швидше зорієнтуватися, як провести відпочинок, потрібно заздалегідь ознайомитися з цією європейською країною.

Залежно від того, в який регіон Іспанії потрібно попрямує, переліт з Києва може зайняти від 3 до 6 годин.
Іспанія - країна Євросоюзу. Тому там, як і у всіх країнах Євросоюзу в якості місцевої валюти використовують євро. Майже всі торгові точки в Іспанії працюють за незвичним графіком: з дев'ятої ранку до першої години дня, потім тригодинна перерва, а далі до восьмої вечора, шість днів на тиждень, крім неділі. Великі супермаркети працюють без перерви з дев'ятої ранку до дев'ятої вечора. Якщо плануєте шопінг, то врахуйте, що в святкові дні магазини здебільшого закриті. З першої до четвертої дня на всій території країни – це час сієсти. Закриті не тільки магазини, але і велика частина банків і різних установ. Пляжі в Іспанії громадські. Якщо вам знадобиться лежак чи парасолька, то вони доступні за окрему плату.

Погода в Іспанії

В Іспанії можна комфортно відпочити майже цілий рік. Узбережжя закривають від холодних вітрів місцева гірська система Піренеїв. Влітку в цій країні значною популярністю користується пляжний відпочинок, взимку і між сезонами- екскурсійний. Середня температура холодного місяця (січень) 14 градусів тепла.

Що можна привезти з Іспанії

  • Іспанське вино. Іспанія входить у трійку країн у всьому світі з виробництва вин, і займає перше місце по площі виноградників. Чи варто говорити, що тут ви знайдете різноманітність сортів вин на будь-який смак і гаманець. Краще всього купувати вино в спеціальних торгових точках, там про нього розкажуть все, так само є можливість продегустувати сорт, який вас зацікавив.
  • Хамон. Якщо ви не вегетаріанець, то обов'язково варто спробувати цей іспанський делікатес зі свинячого окосту, приготовлений за традиційним іспанським рецептом. І не варто боятися його брати з собою на батьківщину, він відмінно зберігається, і дорогу в Україну перенесе, якщо ви його купите перед самим від'їздом. Цей делікатес не складе труднощів знайти в кожній м'ясній крамниці Іспанії.
  • Оливкова олія. Місцеву оливкову олію багато хто вважає кращою у всьому світі. І якщо ви там опинилися, то було б нерозумно не скористатися цим шансом і не привезти цей корисний і ароматний продукт до себе на батьківщину.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.