Львів за один день

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма на один день

Якщо Ви  вперше приїхали до Львова і бажаєте відчути подих цього середньовічного міста, завітайте на екскурсію «Вуличками древнього Львова». Екскурсія складається з двох частин: автобусно-оглядової та пішохідної.
Під час оглядової екскурсії Ви почуєте найцікавіші історії та легенди про славне місто Львів, а також з вікна автобуса зможете помилуватися старовинними храмами, розкішними палацами та парками міста. Для детальнішого знайомства зі Львовом, на маршруті автобусної екскурсії заплановано три зупинки. 

Оглянути панораму міста з висоти пташиного польоту Ви зможете піднявшись на гору Високий Замок. Щоб вшанувати пам’ять видатних українців – відвідаєте Личаківське кладовище - “музей під відкритим небом”, де зібрана найкраща сакральна скульптура Львова. Тут поховані: Іван Франко, Маркіян Шашкевич,  Соломія  Крушельницька, Сергій Кузьмінський, Володимир Івасюк і ще багатьох інших.   А на завершення екскурсії – один з найдавніших і найгарніших храмів міста – Собор Святого Юра - святиня, яка здалеку привертає увагу позолотою куполів, а зблизька вражає розкішшю барокового оздоблення та динамічністю скульптур.
Отже, за ці три години екскурсії Ви відчуєте, як тісно переплетені історія та сучасність, факти та легенди та здійсните декілька своїх мрій. Львів надихає і закохує у себе кожного гостя.
Пообідавши та відпочивши в одній з затишних львівських кав’ярень, Ви продовжите знайомство з містом під час пішохідної екскурсії середмістям.   
Прогулюючись вузькими вуличками міста, Ви ознайомитесь з найвизначнішими пам’ятками архітектури, що є складовою частиною історико-культурного заповідника та входять до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО. До Вашої уваги ансамбль площі Ринок – ратуша та 44 будинки довкола неї, вірменський квартал, оборонні споруди, зокрема Порохова вежа, міський та королівський арсенали, фрагменти оборонних стін тощо. Та найціннішою родзинкою  міста є звичайно львівські храми: Вірменська церква, архітектурний ансамбль Успенської церкви з вежею-дзвіницею та  каплицею Трьох Святителів, Латинська катедра, колишній костел Бернардинів, а також найбільший храм середмістя -  колишній костел ордену монахів єзуїтів.
Закінчується екскурсія знайомством з будівлею, що є гордістю міста – Національним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

План туру

 • Зустріч на вокзалі представником фірми.
 • Автобусно-оглядова екскурсія містом (3-3,5 год.): Собор Святого Юра, Личаківське кладовище*, гора Високий Замок.
 • Перерва на обід.
 • Пішохідна екскурсія середмістям (2,5 – 3 год.): площа Ринок та околиці з можливістю відвідати аптеку-музей*  та музей старовинної зброї «Арсенал»*.
 • Вільний час для відвідин майстерні шоколаду, копальні кави, ТЦ «Вернісаж», «Будинку легенд», «Криївки»  та купівлі сувенірів.
 • Самостійне повернення на вокзал. Виїзд додому.

* вхідні квитки оплачуються додатково.

За бажанням можна замовити тільки одну частину екскурсії – або автобусну, або пішохідну. В таблиці вартість для різної кількості осіб в грн. з особи.

Вартість екскурсії

Кількість туристів у групі
15+1
20+2
30+2
40+3
Автобусно-оглядова екскурсія
388
345
290
252
Пішохідна екскурсія
300
245
205
184

У вартість входить:

 • - зустріч представником фірми
 • - автобусне обслуговування (3,5 год.)
 • - екскурсійне обслуговування згідно з програмою
 • - обід
 • - послуги фірми з організації туру.

Додатково оплачується:

 • проїзд у громадському транспорті
 • вхідні квитки в музеї: Личаківське кладовище – 30/50 грн. з особи, 2-3 музеї на вибір:  музей-аптека – 10/20 грн. з особи,  музей зброї «Арсенал» - 20/30 грн. з особи, музей «Королівські зали» – 30/40 грн. з особи,  «Таємна аптека» - 50 грн. з ос., «Шевченківський гай» – 30/40 грн. з особи, підземелля - 20/30 грн. з особи.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.