Аюрведичні процедури з прекрасним відпочинком в Індії

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Аюрведа - це індійське мистецтво оздоровлення, яке практикується вже більше 5000 років. У перекладі воно означає "наука про життя". Таке лікування спрямоване на відновлення балансу і єдність тіла і душі, не має побічних ефектів.

В Індії найбільшою популярністю користується аюрведичний курорт Керала. Відпочивати тут можна увесь рік крім липня, коли мусони викликають сильну вологість.

З чого складається вчення аюрведи

Послідовники цієї методики вважають, що людський організм складається з 5-ти елементів: Води, Вогню, Землі, Повітря і Ефіру. Вони зосереджені в таких дошах:

  • Вата - це кінетична енергія організму. Відповідає за рухи, контролює нервову систему.
  • Капха - представляє потенціальну енергію, зосереджену у внутрішніх органах. Вона забезпечує стабільність процесів життєдіяльності. регулює їх.
  • Піта - регулює ендокринну систему і виділення ферментів, забезпечує баланс між кінетичною і потенціальною енергіями організму.

Згідно аюрведе, коли між дошами виникає дисбаланс - починається збій у роботі тіла і людина хворіє. Він може бути як спадковим, так і набутим через поганоге харчування, забруднене навколишнє середовище, шкідливі звички. Аюрведа в Кералі обов'язково починається з обстеження у лікаря аюрведичних наук, який визначить домінуючу дошу (їх може бути дві). Потім підбирається одна з програм і призначаються індивідуальні процедури для кожного конкретного пацієнта. Згідно аюрведе у різних людей може виникнути однакове захворювання з різних причин, тому і лікувати їх потрібно неоднаково.

Найбільш поширені аюрведичні програми лікування в Кералі

  • Розслаблення і омолодження організму. Терапія Rasayana підвищує життєвий тонус, збільшує запас сил, омолоджує клітини і тканини. Така програма здатна уповільнити процеси старіння і нездужання, широко практикується йогами. Її також називають звільненням від усіх хвороб - "Niraamaya". Програма полягає в спеціальному масажі двома фахівцями із застосуванням масел, парової ванни і кремів. Тривалість процедур зростає від 90 хвилин до 2-х годин при тривалій терапії. Дана програма чудово підійде для підтримання  здорового довголіття.
  • Схуднення. Фахівці з аюрведи вважають, що процес схуднення не залежить від голодування або придушення апетиту. Головне збалансувати процеси метаболізму жиру в організмі. Ця програма включає масажі спеціальними трав'яними маслами і порошками, вживання медикаментів на основі корисних трав. Процес схуднення може тривати від двох тижнів, оскільки організм повинен підготуватися до перетворення. Найбільший ефект досягається на 3 та 4 тижнях процедур.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.