Таіланд, курорт Паттайя

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Традиційно тури в Таїланд на курорт Паттайя привертають найбільшу увагу клієнтів. Причин тому кілька:

  • перша - низькі ціни, оскільки тури до Паттайї не вимагають внутрішніх перельотів, а велика кількість готелів створює сприятливий клімат для цінової конкуренції;
  • друга - велика екскурсійна програма, доступна виключно з курорту Паттайя; третя - божевільне, активне курортне життя, яке приваблює в Паттайї молодих, активних туристів з усього світу.

Всі ці причини різко контрастують між собою і не у всіх клієнтів, які подорожують до Паттайї однакові вимоги до відпочинку. Хтось хоче відвідувати екскурсії, але при цьому перебувати далеко від бурхливого життя, а хтось бажає ночі безперервно веселитися в нічних закладах, а вдень відсипатися на пляжі. Тому, ми вирішили написати детальніше про те, як правильно вибирати відпочинок в Паттайї, щоб не розчаруватися.
Отже, запам'ятайте найважливіше - море в Паттаї неважливе і це факт. Колір води сіро-блакитний, тьмяний, пляжі сірувато-жовті без екзотичної рослинності. Тому для всіх бажаючих відпочивати на розкішних пляжах - виключіть Паттайю в принципі зі списку своїх тайських курортів. Проте, у Паттаї купатися можна і потрібно, головне грамотно вибрати місце для купання. Чисті пляжі розташовані на околиці Паттайї - в районі знаменитого пляжу Джомтьен і ще трохи південніше. Крім того, в цій частині курорту досить тихо, що ідеально підійде тим туристам, які бажають об'єднати відвідування екскурсій з комфортним курортним відпочинком. Також в цих місцях люблять зупинятися сім'ї з дітьми. До речі, в північній частині курорту, що називається Наклуа, також досить розмірений тип відпочинку, і якщо у Ваших планах сімейний або романтичний відпочинок - сміливо вибирайте готелі в районі пляжу Джомтьен (південь) і Наклуа (північ). А ось головний і найбільш протяжний пляж Паттайя - це його центральний пляж з прилеглою до нього обширною міською територією. У цій місцевості досить дешеві готелі, розташовані кількома лініями відносно моря, безліч ринків, магазинів і розважальних закладів. Центр Паттайї ідеальний для відпочинку молоді, яка приїжджає на курорт веселитися.
Для любителів пікантних розваг і шокуючого проведення часу рекомендуємо звернути увагу на готелі біля знаменитої Walking Street, що також в центрі Паттайї. Саме на цій вулиці зосереджено все те, чим так славиться курорт - х-шоу, бари з трансвеститами, публічні будинки, масажні салони з недвозначним призначенням і багато іншого.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.