Захоплююча подорож в комплекс зимового відпочинку Леві

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Любителів активного зимового відпочинку і катання на лижах обов'язково зацікавить відпочинок у Фінляндії - країні, де на вас чекають безліч гірських схилів для катання - різних за довжиною, висотою та рівнем складності. Мальовничий курорт Леві по праву вважається одним з кращих місць відпочинку у Фінляндії і, по суті, найбільшим гірськолижним центром.

Він розташований недалеко від однойменної гори серед прекрасного природного ландшафту, поблизу Полярного кола (170 км). Комплекс зимового відпочинку Леві надає відпочиваючим можливість зануритися в атмосферу всіляких розваг і пропонує великий вибір послуг. Курортний комплекс включає 45 лижних спусків, і кожен турист без проблем знайде для себе найбільш зручну трасу в залежності від рівня підготовки. Крім того, тут можна скористатися одним з 27-ми підйомників. Великою популярністю славиться Суомі - єдиний в країні підйомник з вагончиками, який доставляє лижників безпосередньо на гірську вершину. Завдяки добре розвиненій туристичній інфраструктурі фінляндського курорту Леві, в ньому можуть одночасно перебувати 16 тис. відпочиваючих, а за допомогою системи штучної підготовки снігу тривалість лижного сезону досягає початку літа.

Варіанти активного відпочинку в Леві

Тривалість гірськолижного сезону в Леві вельми вражає. Офіційно його відкриття датується 15 листопада і закінчується 6 травня, однак, завдяки застосуванню сучасної системи штучної підготовки снігу, гірськолижний сезон триває до початку літа. Можна з упевненістю стверджувати, що саме в Леві спостерігається найтриваліший гірськолижний сезон, що сприяє великому напливу туристів з усієї Європи для активного зимового відпочинку. До речі, варіантів розваг тут безліч:

  • сафарі на снігоходах і сноумобілях;
  • катання на оленях;
  • зимові гірські прогулянки на конях:
  • сафарі на лайках;
  • похід на снігоступах;
  • підлідна ловля;
  • картинг на льоду та ін.

Близько 1 тисячі кілометрів різноманітних маршрутів по гористих ландшафтах Леві чекають шукачів пригод. На цьому курорті відпочиваючим надається великий вибір місць розміщення, включаючи приватні апартаменти та різні готелі. З пропозицій по захоплюючому проведенню дозвілля можна також відзначити Аквапарк «Hotel Levitunturi», який вважається «перлиною» курорту. У Леві активне життя туристів триває практично цілодобово, цей курорт можна вважати свого роду «Лас-Вегасом» серед «лапландської пустелі».

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.