Комбіновані тури як новий напрям туризму

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відпочинок в зарубіжних країнах завжди привабливий для туристів. Для того щоб його урізноманітнити, зробити насиченим, цікавим і незабутнім, були придумані комбіновані тури.

Вважається, що даний види турів зародився в Середземномор'ї, а передумовою його виникнення стало бажання мандрівників привнести різноманітність у свій відпочинок.
Комбіновані тури представляють собою новий напрямок маршрутних турів з поєднанням в собі декількох видів транспорту («поїзд плюс автобус», «автобус плюс пором», «пароплав плюс вертоліт»). Вони затребувані, коли між місцями відправлення та призначення не існує прямого зв'язку, і коли поєднання декількох видів транспорту в одному турі вигідніше, ніж використання при перевезеннях одного виду транспортного засобу.
Відмінна риса таких видів туру полягає в тому, що один вид транспорту використовується для доставки туристів в місце пересадки, а інший в якості основного засобу переміщення за маршрутом прямування.
Такі подорожі мають вартість вище, ніж при використанні одного транспортного засобу в оренду, і в той же час відрізняються розмаїттям, а іноді і комфортабельністю перевезень.
При формуванні комбінованого маршрутного туру туристичні підприємства враховують швидкість транспортного засобу та його комфортність, необхідну кількість транзитних пересадок і вартість оренди даного засобу пересування. Вибір транспорту здійснюється в контексті категорії самих туристів: береться до уваги їхній вік, стан здоров'я і здатність переносити навантаження.
Комбіновані тури мають, як правило, насичену програму, але рідко включають в себе поєднання відразу чотирьох видів активного відпочинку. Рівень комфорту може змінюватись в залежності від обраної програми: від наметових містечок з польовими умовами проживання до vip-турів з проживанням в фешенебельних апартаментах в кращих готелях країн.
У цих подорожах зазвичай переслідуються історичні (загальні історичні події країн), розважальні (проведення дозвілля) і пізнавальні (відвідування незвичайних виставок, музеїв тощо) цілі, залежно від яких визначається наявність і кількість засобів переміщення.
«Класика» комбінованого туру представляється як відвідування регіонів однієї країни, участь в екскурсії з наступним відпочинком на пляжі, наприклад, в Іспанії, Франції або Італії.
Таким чином, комбіновані тури являють собою поєднання декількох видів транспорту, курортів, видів відпочинку, що виходять в сукупності значно цікавішими, насиченішими, а іноді й дешевшими на відміну від турів з використанням одиничних видів транспортних засобів.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.